Здоров'я та краса Краса

Як захистити волосся від сонця

Для всіх жінок волосся є прикрасою, тому кожна прагне зберегти його природний блиск. Літом це стає як ніколи актуально, адже сонце може окислювати волосся та робити його ламким і слабким, воно матиме нездоровий вигляд. Ось як цього уникнути.

1. Рецепт для захисту волосся з двох природних компонентів.

Для приготування нам знадобиться: 60 мл. олії жолоби та 10 крапель ефірної олії мандарина.

Для потрібного ефекту ви повинні додати ці два інгредієнта до 100 мл. води, і налити їх в баночку з розпилювачем (щоб прискати його на волосся), чи у звичайну баночку (тоді його потрібно дати кілька крапель на руки та нанести на волосся розчесавши).

При використанні цього засобу ви зможете відновити структуру волосся та природній блиск, також цей засіб допоможе пришвидшити ріст волосся.

2. Одягайте капелюхи, кепки та шарфи!

Ці аксесуари не тільки доповняти ваш стиль, а й допоможуть вам вберегти волосся від прямих сонячних променів, особливо цього варто дотримуватися в полудень. Також, можна користуватися зонтиками, хоча в порівняні з капелюхами вони менш вдалим засобом для захисту.

3. Вода – не ваш найкращий друг.

Зазвичай, це стосується пасивного відпочинку, у якому всі жінки люблять занурюватися з головою в море, океан, чи річку, і забувають про те, що ця вода містить в собі речовини, які можуть погіршити стан вашого волосся.

Щоб уникнути цього варто старатися не мочити сильно волосся, а вдома його прополоскати свіжою водою.

4. Натуральні засоби догляду за волоссям. 

В першу чергу, це стосується шампуню, який обов’язково має бути з натуральних складників. Більшість сучасних шампунів містять в собі спирт та сульфати. Вони знищують захисну оболонку вашого волосся та можуть сприяти їхньому пошкодженню. Тому, перед вибором шампуню варто уважно прочитати етикетку, щоб вберегти своє волосся від пересихання!

Дата публікації: 09.08.2019 img Поділитися