Здоров'я та краса Народна медицина

Як без причини на тілі з’являються синці?

Якщо ви стали помічати, що у вас постійно з’являються синці на тілі без причини, то це привід задуматися: чи дійсно ви так неакуратні, що постійно отримуєте їх, чи це сигнал від організму про наявність якого-небудь захворювання.

Можливі причини

1. Удари, забиті місця. Чутливість шкіри різна у всіх людей. Механічний вплив на організм може бути сприйнято нею по-різному. У одних людей з’явиться легке почервоніння, яке пройде через кілька хвилин, а у інших з’явиться гематома. Можливо, що синці на тілі без причини все-таки пов’язані з підвищеною чутливістю шкіри. У цьому випадку просто бережіть себе. Синці на животі також можуть бути через уколи: разові або регулярні.

2. Геморагічний васкуліт, під час якого імунна система «повстає» проти кровоносних судин і бореться з ними, в результаті чого відбувається крововилив в підшкірний шар, і з’являється синець.

3. Нездорова печінка.

4. Рак крові. Зважаючи на порушення структури крові, можуть виникати синці на тілі без причини.

5. Підвищене згортання крові.

6. Занадто великі фізичні навантаження.

7. Авітаміноз. Брак в організмі корисних речовин веде до появи синців. У цьому випадку мова йде про вітаміни С, К і Р, які допомагають зміцнити стінки судин і уникнути їх розриву.

8. Алергії.

9. Зміни в гормональному фоні, призводять до зниження згортання крові і утворення синців.

10. Вживання медикаментозних препаратів протягом тривалого часу, що приводить до тих же наслідків, що і в попередньому пункті.

11. Варикозне розширення вен.

Лікування синців проводиться за рахунок усунення першопричини, тобто захворювання, яке їх викликало. Самостійно позбутися від негарних плям на тілі у вас вийде тільки в тому випадку, якщо вони викликані механічними діями (як описано в пункті 1). Існують спеціальні креми та мазі, які зможуть в найкоротший термін усунути синці.

Ваші дії

Синці на тілі без причини можуть викликати у людини паніку. Але переживати не варто, краще всього відразу звернутися до лікаря і проконсультуватися у цьому питанні. Для первинного огляду прямуйте до терапевта, який проведе необхідні аналізи і направить вас у разі потреби до гематолога.

Що можна порадити крім цього? Тільки попити вітаміни і включити в свій раціон корисну їжу, наприклад морську капусту, яйця, зелень, цитруси, ожину і морепродукти. Наполегливо вам рекомендуємо не займатися постановкою діагнозу в домашніх умовах і тим більше самолікуванням. Тільки кваліфікований фахівець може виявити справжню причину і призначити правильне лікування. Тому зволікати не варто, а краще відразу при перших тривожних сигналах організму звернутися до лікаря.

Дата публікації: 03.02.2019 img Поділитися