Вазони Садиба

Як виростити імбир на підвіконні

Ця тропічна рослина зовні виглядає як очерет (або осока). При покупці кореневища простежте, щоб воно було гладким і щільним на дотик, не дуже волокнистим, а шкірка – з легким блиском.

Вибрати найбільш свіжий, гладкий, блискучий корінець, бажано з живими бруньками. Корінець, що підсохнув, можна потримати у теплій воді кілька годин, щоб пробудити. Поставте корінець горизонтально у широкий контейнер із родючою землею.

Його необхідно прикрити землею на кілька сантиметрів, не більше. Для вирощування імбиру підходять теплі та світлі приміщення. Якщо температура в приміщенні низька – полив скорочуємо, якщо висока – стежимо, щоб ґрунт не пересихав. У вазоні робиться хороший дренаж, щоб не було застою води – кореневище може загнити. Висаджувати імбир найкраще навесні. Якщо правильно підібрати умови для вирощування, можна дочекатися і цвітіння.

Імбир може вирости до метра заввишки

Для посадки вам знадобиться неглибока, широка ємність та ґрунт (землісмісь) для вирощування овочів.

Не треба садити коріння глибоко в землю. Утримувати вазон із імбиром необхідно у захищеному місці від прямих сонячних променів та сильного вітру.

Імбир любить вологу та високу температуру повітря. Невибагливий до світла, його можна вирощувати і в тінистих місцях. Якщо створити йому досить вологу атмосферу, на ньому з’являться бруньки, з яких стрімко почнуть рости стебла, що досягають навіть у домашніх умовах метра заввишки.

Після цвітіння, коли повністю висохне листя і стебла (час висихання листя збігається з часом готовності імбиру до збирання), витягають кореневища із землі, очищають від землі, стебел, дрібних корінців.

 

Дата публікації: 09.02.2022 img Поділитися