Майстер-клас Садиба

Як випрати кросівки у пральній машинці?

Хоч виробники взуття і застерігають не робити цього, проте білих кросівок це не стосується. Як випрати їх у пральній машинці? Легко! Звісно, якщо знати ось такі нехитрі правила

Не все взуття можна вкинути в пральну машинку без наслідків. Наприклад, шкіряне взуття обовязково прати вручну, а от спортивне взуття і домашні капці  можна сміливо класти  у барабан, головне – робити це правильно.

Не треба боятися прати в пральній машинці взуття, якщо воно виготовлене ​​з текстилю. Це можуть бути кросівки у сіточку чи балетки. Взуття з важкою протекторною  підошвою краще не прати в машинці, щоб не пошкодити барабан або скло дверцят.
Якщо дбаєте про довголіття своєї домашньої помічниці, перед пранням обов’язково очистить взуття від камінчиків і вимийте підошву.

Прати взуття потрібно, використовуючи спеціальний режим, при температурі не більше 30 градусів. Засіб для прання взуття може бути будь-який, але краще використовувати гель замість прального порошку, так як порошок дуже складно виполоскати.

Перед пранням треба обов’язково вийняти з кросівок шнурки і устілки, застібнути усі застібки і блискавки.
Використовуйте також  спеціальний мішечок для прання взуття у  машині. Він убереже барабан від деформації, так як буде менше  хаотичних ударів.

Щоб одним помахом позбутися неприємного запаху і повернути білим кросівок колишній вигляд, загорніть соду у кожен кросівок і залиште на ніч. А вранці періть у машинці.

Щоб улюблені кеди або кросівки не деформувалися на батареї або того гірше – не розклеїлись, сушити взуття краще на свіжому повітрі.
Як бачите,  не так вже й складно випрати взуття в машинці і не зіпсувати ні взуття, ні техніку. Уважно читайте етикетки на взутті, деякі виробники навіть розміщують на них інструкцію для прання.

Дата публікації: 09.10.2020 img Поділитися