Дім Садиба

Як вибрати якісний твердопаливний котел від надійного виробника?

Хочете, щоб у вашому домі було тепло і при цьому заощаджувати на опаленні? Отже, час задуматися про встановлення твердопаливного котла. Який вибрати якісний котел за доступною ціною?

Шукайте надійного виробника

Незалежно від того, який тип котла вам потрібен, головне, щоб обладнання було якісним, безпечним  і безперебійно працювало упродовж багатьох років. А для цього насамперед потрібно вибрати надійного виробника. Одним з таких є «Альтеп-Центр» https://altep.ua/catalog. Це лідер на українському ринку твердопаливного обладнання.

Це підприємство 13 років виготовляє та реалізує опалювальне обладнання і має репутацію виробника, якому можна довіряти. За цей час його клієнтами стали близько 30 тисяч промислових, соціальних та держаних об’єктів, підприємств та приватних садиб.

«Альтеп» має потужну базу із закритим циклом виробництва із сучасними автоматизованими і роботизованими лініями. А група конструкторського бюро щодня працює над вдосконаленням конструкцій, функціоналу та дизайну котлів, щоб задовольнити індивідуальні потреби клієнтів.

Підприємство виготовляє високотехнологічні твердопаливні котли, що відповідають європейським стандартам, але реалізується за доступною ціною. Усе обладнання має сертифікати якості, яка відповідає вимогам ISO 9001, ліцензії та необхідну дозвільну документацію.

Котли «Альтеп» виготовляють із високоякісної сталі товщиною 5-10 мм, потужністю від 10 до 1500 кВт, гарантією 5 років і цілодобовою сервісною підтримкою. Підприємство реалізує промислові та котли для опалення приватних будинків; котли на дровах, вугіллі, біопаливі, пелеті; з ручним завантаженням та автоподачею палива; теплоакумулятори та інше обладнання.

Визначтеся із типом твердопаливного котла

Головні вимоги до твердопаливного котла – це надійність, простота обслуговування, високий ККД, можливість використання різних видів твердого палива (дрова, вугілля, пелети, біопаливо, як-то деревна тирса або щепа, солома тощо).

  • Класичні котли прямого горіння (паливо згорає прямо в топці).
  • Котли тривалого горіння (працюють найдовше при одному завантаженні палива).
  • Піролізні котли (виробляють тепло у процесі спалювання піроліз них газів, практично без прямого горіння).

Максимально ефективне опалення приміщень та зменшення витрат на опалення забезпечують твердопаливні котли тривалого горіння.  У них паливо спалюється зверху донизу, що сповільнює процес горіння, забезпечує більш повне згорання палива, при цьому мінімізує утворення попелу і сажі. Такі котли працюють довше при одному завантаженні, вони більш економні та ефективні.

Поцікавтеся важливими нюансами

Визначившись із виробником і типом котла, не забудьте дізнатися про всі нюанси щодо його доставки, встановлення та сервісного обслуговування та іншу важливу інформацію:

  1. Запитайте у консультанта, чи є на складі необхідна вам продукція і чи є можливість її доставити у короткі терміни.
  2. Дізнайтеся про всі можливі способи доставки та оберіть найзручніший. Чи є безоплатна доставка?
  3. Довідайтеся, чи надає компанія послугу першого запуску в роботу котла, а також наступні сезонні запуски.
  4. Детально розпитайте про гарантійний та післягарантійний сервіс, можливість отримання оперативної технічної консультації та сервісної підтримки.
  5. Довідайтеся, де розташовані сервісні центри і чи є вони неподалік від вашого місця проживання.
  6. Запитайте, чи є можливість додатково замовити запчастини і комплектуючі для котла.
Дата публікації: 05.02.2021 img Поділитися