Дім Садиба

Як вибрати якісний сифон для умивальника

Перед тим, як купувати сифон, дізнайтеся більше про їхні різновиди й особливості. Це допоможе зберегти чистоту і сухість повітря в приміщенні, а також захистити оселю від затоплення.

З якого матеріалу обрати сифон

Матеріали, з якого виготовляють сифони, відрізняються. Основні два види – пластик і метал. Поліетиленові сифони мають просту конструкцію, зазвичай трубну, а також мають малу кількість з’єднань. Часто для виготовлення сифонів застосовують поліпропілен, з нього більш жорсткі елементи, які добре утримують форму. Сифони з полімерних сплавів складної конструкції роблять саме з даного виду пластику.

Металеві зразки за ціною дорожчі за інші, але служать вони довше. Зазвичай використовують сплави латуні і бронзи. Ці вироби не окислюються, не піддаються корозії, зверху на них наносять гальванічне покриття. Сифони виготовляють з нержавіючої сталі, однак ціна цих виробів висока, тому вони не дуже поширені.

Додаткові функції сифонів

Зливи оснащуються різними комплектуючими і функціоналом. У раковину з верхнім зливом монтується сифон з переливом. Це перешкоджає затопленню. Додатковим боковим входом комплектується обладнання, що використовується для зливу з умивальника і з пральної машинки.

Який бренд обрати

Зверніть увагу на компанії-виробники, які зарекомендували себе на ринку. Краще заплатити більше, отримавши при цьому гідний рівень якості. Попитом користуються сифони таких брендів як Ани Пласт, Jaguar, Roca, Ravak.

Дата публікації: 16.09.2018 img Поділитися