Дім Садиба

Як вибрати холодильник для родини з дитиною: які опції знадобляться матусям

Поява малюка у родині перевертає все з ніг на голову. І часто невеличке поповнення стає підставою для великих змін, зокрема покупки нової техніки, якщо наявна не справлятиметься із задачами більшої сім’ї. Апгрейду зазвичай зазнають пральні машини, посудомийки та холодильники. 

Про останні ми й поговоримо далі, а саме – про функції у холодильнику, які знадобляться батькам з появою чада.  

Який корисний об’єм потрібен

Правильне рішення – купити atlant холодильник з більшим заобсягом холодильної камери. До речі, агрегати цього бренду мають у лінійці холодильники об’ємом до 300 л.

Поява нового члена родини стане причиною збільшення кількості провіанту, який зберігатиметься у холоді. Навіть, якщо перший час мама годує дитину грудьми, “банк молока” та смаколики для прикорму точно потрібно зберігати у холодильнику. 

До того ж, враховуйте, що маленький зростає, як і його апетит, і скоро він стане повноправним членом родини за кількістю спожитих харчів.

Полиця для молочки

З появою дитини кількість молочних продуктів вдома значно збільшиться, адже творог, йогурти, молочні суміші – основна складова раціону малюка. У сучасних холодильниках є так званий відсік для молока, де для збереження молочних продуктів – найкращі умови. Спеціальний мікроклімат сприяє тому, аби продукт витримав увесь термін придатності та не скис раніше.

У класичних моделях з верхньою морозилкою під нею є окрема поличка, яка краще за все підходить для зберігання молочних продуктів. 

А як бути із холодильником, де морозилка розташована внизу? Потрібно перед купівлею впевнитися, що окреме відділення для молочки є, та який його об’єм. У великих двохдверних холодильниках такі полиці навіть мають функцію збільшення шляхом розкладання, аби пляшки з йогуртом та кефіром рівно стояли у “молочному відділі”.

Велика морозильна камера

З появою та зростанням нового члену сім’ї багато жінок вивчають нову для себе тему – заморожування овочів та ягід. Заморожені овочі, такі як броколі, стають базою для першого прикорму. А ягоди – основою для компотів та натуральних десертів для малечі. Отже, потрібно купити холодильник – https://eldorado.ua/holodilniki/c1061560/ – з великою морозильною камерою, або ж взагалі встановити окремий морозильник під планову заморозку продуктів.

Захист від дітей


Сучасна побутова техніка має здебільшого сенсорне керування, і холодильник не виключення. Та мерехтіння кнопок дуже приваблює маленьких питайків та дослідників. Усього кілька натискань пальчиками, і у вашому холодильнику змінена температура. Тому у більшості моделей панель керування розташована зависоко для малюка.

Та окремі прилади мають надійніший захист від допитливого розуму – фіксатори клавіш та ручок, котрі роблять натискання фізично складним для крихітки. Або ж виробник встановлює систему блокування кнопок керування, до якої мають доступ лише дорослі. Також поширені варіанти захисту, що не дозволяють дитині відчинити двері самостійно, або ж мають особливу систему закриття, щоб малюк не защемив пальці.

Вибираючи модель з опцією захисту від дітей, ви зробите знайомство вашого маляти з холодильником безпечним, як для нього, так і для харчів, що всередині.

 

 

Дата публікації: 26.10.2020 img Поділитися