Про останні ми й поговоримо далі, а саме – про функції у холодильнику, які знадобляться батькам з появою чада.
Який корисний об’єм потрібен
Правильне рішення – купити atlant холодильник з більшим заобсягом холодильної камери. До речі, агрегати цього бренду мають у лінійці холодильники об’ємом до 300 л.
Поява нового члена родини стане причиною збільшення кількості провіанту, який зберігатиметься у холоді. Навіть, якщо перший час мама годує дитину грудьми, “банк молока” та смаколики для прикорму точно потрібно зберігати у холодильнику.
До того ж, враховуйте, що маленький зростає, як і його апетит, і скоро він стане повноправним членом родини за кількістю спожитих харчів.
Полиця для молочки
З появою дитини кількість молочних продуктів вдома значно збільшиться, адже творог, йогурти, молочні суміші – основна складова раціону малюка. У сучасних холодильниках є так званий відсік для молока, де для збереження молочних продуктів – найкращі умови. Спеціальний мікроклімат сприяє тому, аби продукт витримав увесь термін придатності та не скис раніше.
У класичних моделях з верхньою морозилкою під нею є окрема поличка, яка краще за все підходить для зберігання молочних продуктів.
А як бути із холодильником, де морозилка розташована внизу? Потрібно перед купівлею впевнитися, що окреме відділення для молочки є, та який його об’єм. У великих двохдверних холодильниках такі полиці навіть мають функцію збільшення шляхом розкладання, аби пляшки з йогуртом та кефіром рівно стояли у “молочному відділі”.
Велика морозильна камера
З появою та зростанням нового члену сім’ї багато жінок вивчають нову для себе тему – заморожування овочів та ягід. Заморожені овочі, такі як броколі, стають базою для першого прикорму. А ягоди – основою для компотів та натуральних десертів для малечі. Отже, потрібно купити холодильник – https://eldorado.ua/holodilniki/c1061560/ – з великою морозильною камерою, або ж взагалі встановити окремий морозильник під планову заморозку продуктів.
Захист від дітей
Сучасна побутова техніка має здебільшого сенсорне керування, і холодильник не виключення. Та мерехтіння кнопок дуже приваблює маленьких питайків та дослідників. Усього кілька натискань пальчиками, і у вашому холодильнику змінена температура. Тому у більшості моделей панель керування розташована зависоко для малюка.
Та окремі прилади мають надійніший захист від допитливого розуму – фіксатори клавіш та ручок, котрі роблять натискання фізично складним для крихітки. Або ж виробник встановлює систему блокування кнопок керування, до якої мають доступ лише дорослі. Також поширені варіанти захисту, що не дозволяють дитині відчинити двері самостійно, або ж мають особливу систему закриття, щоб малюк не защемив пальці.
Вибираючи модель з опцією захисту від дітей, ви зробите знайомство вашого маляти з холодильником безпечним, як для нього, так і для харчів, що всередині.