Дім Садиба

Портрет зручної ковдри: на що звертати увагу при виборі

Зручна ковдра допоможе зробити спальне місце комфортним та затишним. Якщо придбати неякісний або невідповідний варіант, ви будете відчувати дискомфорт, пітніти або мерзнути під час відпочинку.

Зручна ковдра допоможе зробити спальне місце комфортним та затишним. Якщо придбати неякісний або невідповідний варіант, ви будете відчувати дискомфорт, пітніти або мерзнути під час відпочинку. Правильно вибрані елементи постелі повинні бути екологічними.

Основні характеристики зручної ковдри

Незалежно від пори року, для якої призначений виріб, він повинен добре пропускати повітря. В іншому випадку шкіра буде спарюватися та пітніти. Неякісні наповнювачі погано відводять вологу від тіла, особливо це стосується дешевої синтетики.

Щоб вибрати зручну та комфортну ковдру варто враховувати її основні характеристики:

  1.  Ступінь теплоти. Цей показник визначається не тільки товщиною виробу, але й видом наповнювача. Наприклад, під важкою шерстяною ковдрою влітку може бути жарко, але взимку вона стане справжнім порятунком для людей, які постійно замерзають у холодну пору року. Пухові моделі також славляться чудовими зігрівальними властивостями. У теплий сезон можна використовувати вироби з шовку чи бамбука. Також існують універсальні ковдри, які добре підлаштовуються під температуру повітря та забезпечують комфортний мікроклімат як в холодний, так і в теплий період.
  2.  Вартість. Моделі з наповнювачем із синтетичних антиалергенних волокон коштують дешевше, ніж із шовку та бамбука. Недобросовісні виробники іноді можуть пропонувати підробки, видаючи їх за дорогі натуральні матеріали. Щоб придбати справжню шовкову чи бамбукову ковдру, обирайте перевірені магазини – https://bedroom.ua/blankets/.
  3.  Гігієнічність. Якщо ви схильні до алергії, придбайте модель із рослинним або сучасним синтетичним наповнювачем. Натуральна шерсть може накопичувати пил і стати чудовим середовищем для кліщів, тому такі вироби потрібно регулярно чистити. Бамбук, шовк, сучасні синтетичні матеріали вважаються антибактеріальними й гігієнічними. Їх рекомендують використовувати алергікам, для яких не підходять шерстяні та пухові ковдри.


Додатковим плюсом елементів постелі буде простота в догляді. Якщо ви бажаєте отримати невибагливий виріб із синтетичних волокон, зверніть увагу, наприклад, на силіконізовані або поліефірні варіанти. Шерстяні та пухові моделі потребують делікатного догляду, оскільки здатні втрачати форму. Наприклад, ковдри з вовняним наповнювачем не можна прати, допускається лише суха чистка та періодичне провітрювання. Через чутливість шерсті до вологи вироби з неї потрібно зберігати в сухому місці.

Бамбукові моделі в плані догляду менш вибагливі та здатні витримати прання в делікатному режимі. Зберігати вироби з таким наповнювачем, а також з пуху, шовку потрібно не в щільно складеному вигляді, щоб матеріал не зминався та не деформувався.

 

Дата публікації: 31.12.2020 img Поділитися