шерсть

Як швидко почистити одяг і меблі від шерсті

Якщо вам потрібно швидко почистити одяг або меблі від шерсті, вам стануть у пригоди деякі хитрощі. До речі, ми також підкажемо, які породи котів і собак найменше линяють - і вам не доведеться постійно боротися з шерстю.

Шерсть на одязі та меблях – проблема, відома усім власникам домашніх тварин, особливо якщо вдома коти або собаки. Шерсть легко чіпляється до текстильних виробів і її складно позбутися. І дуже часто, коли ви поспішаєте вийти з дому, в коридорі у дзеркалі помічаєте, що ваш одяг у шерсті. Переодягатися вже ніколи, тому важливо знати хитрощі, як швидко постити одяг від шерсті.

Як прибрати шерсть з одягу та меблів?

Важливо розуміти, що немає універсального розв’язання проблеми видалення шерсті з одягу, оскільки все залежить від типу тканини та виду шерсті тварини. Однак існують ефективні методи боротьби з цим неприємним явищем, які допоможуть швидко і ефективно прибрати шерсть з одягу або меблів.

 1. Липкий ролик для видалення шерсті з одягу. Це найпростіший і найшвидший спосіб. Ролик – ефективний і простий інструмент, хоча слід зазначити, що липка стрічка на ролика швидко закінчується.
 2. Волога губка для видалення шерсті в домашніх умовах. Якщо ви терміново повинні вийти з дому, а ваш улюбленець залишив свої сліди на вашому одязі, використайте губку для миття посуду. Змочіть її водою для більш ефективного результату, обирайте м’яку або жорстку сторону в залежності від типу тканини.
 3. Використання пилососа для котячої шерсті. Власники довгошерстих тварин можуть скористатися пилососом для видалення шерсті з одягу. Тут важливо враховувати якість щітки та потужність пилососа.
 4. Чистка одягу бритвою як лайфхак. Бритва може бути ефективним інструментом для видалення шерсті та катишків, але обов’язково перевірте, чи можна використовувати її на даній тканині.
 5. Спеціальні рукавички або гумові стеки. Просто протріть меблі або одяг цими предметами, і вони зберуть шерсть.
 6. Видалення шерсті водою без підручних засобів. Якщо немає липких роликів чи пилососа, вам допоможе звичайна вода. Мокрими руками ви можете ефективно видалити шерсть, але будьте обережні, щоб не намочити одяг занадто сильно.
 7. Використання вологих серветок при пранні. Простий і ефективний спосіб – вологі серветки в пральній машині. Вони зберуть всю котячу шерсть під час прання.
 8. Спеціальні серветки “липучки” для видалення шерсті під час прання. Якщо готові витратити трошки грошей, спеціальні серветки “липучки” призначені для чищення одягу від тваринної шерсті під час прання.
 9. Скотч. Відмотайте відрізок скотчу від рулону і пройдіться ним по поверхні одягу або меблів. Коли скотч повністю заб’ється шерстю і перестане липнути, відріжте використаний шматок і відмотайте новий.

Завдяки цим практичним порадам ви зможете швидко і ефективно видалити шерсть з вашого одягу, зробивши життя з улюбленцем ще комфортніше.

10 способів, якими ваш кіт каже “я тебе люблю”

Які породи собак і котів линяють найменше?

Існують певні породи котів і собак, які менш інтенсивно линяють і втрачають менше шерсті. Проте важливо зазначити, що кожна тварина індивідуальна, і навіть у представників порід, які не линяють, може випадати шерсть.

Серед порід котів, які не линяють або менш інтенсивно

 1. Сфінкс: коти цієї породи практично не мають шерсті. Проте їх шкіра вимагає особливого догляду.
 2. Рекси (Корніш та Девон Рекс) мають коротку кучеряву шерсть, і вони менше линяють.
 3. Британська короткошерста кішка має густий пухнастий покрив, але менше губить шерсті порівняно з іншими породами.

Серед порід собак, які менше линяють:

 1. Пудель вважається такою породою собак, що не викликає алергії та не линяє.
 2. Мальтійський Бішон має довге волосся, але линяють вони слабше, ніж багато інших порід.
 3. Бішон Фрізе, як і мальтійські бішони, не схильні до інтенсивної линьки.
 4. Ірландський водяний спаніель має густий та водозахисний покрив, але линяє вони помірно.
 5. Хаванський Бішон – ще одна порода, яка зазвичай слабко линяє.

Ялинка і кіт: як зробити так, щоб кіт не ліз до ялинки

Пам’ятайте, що навіть представники цих порід можуть втрачати шерсть, і це може залежати від індивідуальних характеристик конкретної тварини, здоров’я, умов утримання та догляду.

Незалежно від породи чи пори року, правильна гігієна та регулярне вичісування можуть допомогти контролювати линяння та випадіння шерсті у котів і собак. Крім того, правильне харчування, багате на поживні речовини, також може впливати на здоров’я шкіри і шерстяного покриву тварин.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook