Здоров'я та краса Краса

Як схуднути в животі та боках: найефективніші методи і комплекс вправ

Нависаючі боки – одна з найбільш проблемних зон для жінок, що ведуть боротьбу із зайвою вагою. Ми розповімо вам сьогодні як скорегувати цю зону і прибрати боки.

Безумовно, підхід до проблеми з зайвою вагою, як і до будь-якої іншої, повинен бути комплексним. І одним з перших кроків на шляху до схуднення повинна стати дієта. Говорячи про дієту, ми, звичайно ж, говоримо про правильне харчування, але ніяк не про голодування.

Прекрасним методом боротьби із зайвими сантиметрами на боках показав себе баночний масаж. Процедура болюча, але дуже ефективна.

Давно відомим прийомом, який з радістю використовували ще наші мами, є хула-хуп. Вибирайте найбільш підходящий для себе, тим більше, що сьогодні їх існує величезна кількість.

Сьогодні ми приділимо нашу увагу одному з найефективніших методів – фізичним вправам. Для того, щоб прибрати жир з боків, варто виконувати вправи, навантаження в яких доводиться на косі м’язи живота:

  • Ляжте на підлогу, на спину. Руки розташуйте вздовж тулуба, ноги зігніть в колінах. Потягніться правою рукою до правої п’яти, виконуючи, таким чином, нахил в сторону, тільки лежачи.
  • Лежачи на спині, заведіть руки за голову, ноги зігніть в колінах. Потягніться правим ліктем до лівого коліна, повертаючи корпус. Повторіть ту ж вправу з лівого боку. Намагайтеся не відривати ніг від підлоги, вправу виконуйте повільно, відчуваючи, як напружуються м’язи.
  • Повторіть попередню вправу, потягнувшись не тільки ліктем до коліна, але і коліном до ліктя. Тягніть лівий лікоть до правого коліна і навпаки. Виконуючи цю вправу, відривайте від підлоги ногу, коліном якої тягнетеся.
  • Ляжте на підлогу, на правий бік. Ліву руку заведіть за голову, праву покладіть так, як вам зручно. Підніміть одночасно верхню частину тулуба і ліву ногу, створюючи напруження в косих м’язах живота. Повторіть цю ж вправу, лежачи на лівому боці.
  • Візьміть на плечі штангу (не дуже важку). Виконуйте нахили в сторони, тримаючи штангу на плечах.
  • Якщо ви щасливий власник гімнастичної стінки, ляжте на стінку і закріпіть ноги вгорі. Далі виконуйте підйом верхньої частини тулуба з обертанням. Розташуйте руки біля вух і при підйомі потягніться правим ліктем до лівого коліна. Повторіть вправу з лівою рукою і правим коліном.
  • Також можна виконувати вправу для косих м’язів живота і на турніку. Повисніть на турніку, далі згинайте ноги в колінах і піднімайте їх якомога вище. Найголовніше при цьому виконувати обертання, направляючи коліна то в праву, то в ліву сторону.
  • Сядьте на підлогу, взявши в руки будь-який додатковий вантаж в руки. Відірвіть ноги від підлоги, затримайте їх в такому положенні. Повертайте верхню частину тулуба в різні боки. Наприкінці повороту кладіть вантаж на підлогу, піднімаючи після цього його знову.
Дата публікації: 26.03.2021 img Поділитися