Кухня Поради

Як правильно зберігати помідори цілий рік

Як тільки починається збір врожаю, перед господинями постає питання: як зберегти плоди, щоб вони залишалися смачними довгий час і при цьому не займали багато місця? А ось як!

21.08.2019 22:53

Пропонуємо вам взяти на замітку незвичайний і в той же час дуже простий спосіб зберігання томатів круглий рік – вакуумна заморозка. Погодьтеся, набагато корисніше і простіше дістати свої томати з морозилки, ніж купувати «пластикові» плоди взимку в магазині.

Вакуумна заморозка овочів зиму

Таким чином можна заморожувати цілі томати або порізані на шматочки. Цей спосіб дозволяє не займати багато місця в морозильній камері, оскільки упаковка з томатами виходить компактна і плоска. Навіть в невелику морозилку поміщається дуже багато упаковок.

Отже, слід взяти щільний поліетиленовий пакет (звичайний або спеціальний, для заморозки) і підготувати томати (будь-якого сорту). Далі потрібно укласти їх в один ряд. Взяти звичайну пластикову трубочку, витягнути все повітря з пакету і зав’язати. Збережені таким чином томати дуже компактні і довго зберігаються в морозилці, не займаючи багато місця.

Джерело