Як позбавитись від болю під час годування грудьми: поради спеціалістів Medela

Medela – міжнародний бренд, що виготовляє продукцію для малюків та їх мам. Компанія веде власні дослідження, у ході яких з’ясовує проблеми породіль та намагається їх вирішити за допомогою своїх товарів. Чи не найбільшою проблемою молодих мам є догляд за сосками. Спеціалісти бренду на своєму сайті розповідають на що треба звернути увагу та як уникнути больових відчуттів.

Чому годування грудьми викликає больові відчуття

Жінка, що вперше стала мамою, отримує нові, не завжди приємні відчуття під час годування грудьми. Коли немовля починає смоктати груди, створюється неприємний тиск. Терпіти дискомфорт — не варіант. Спеціалісти торгової марки Medela рекомендують звернути увагу на такі фактори:

  • Правильний захват соска — даючи дитині груди, направляйте сосок до верхньої частини рота малюка. Так він захопить ареолу — темну область шкіри, що позбавить від неприємних відчуттів.
  • Укорочена вуздечка язика чи верхньої губи — лікар має оглянути малюка та поставити такий діагноз при огляді. У цьому разі проблема вирішується шляхом підрізання. Процедура проходить без крові та не потребує анестезії.
  • Запалення — ще одна причина болю під час годування. Якщо дискомфорт не проходить, а на сосках з’явились білі «пластівці», незвичний синій відтінок, почервоніння чи гній, це говорить про наявність молочниці, інфекції чи порушений потік крові.

Як уникнути запалення

Хвороби завжди простіше уникнути, ніж лікувати її. Для профілактики запалення сосків мийте їх лише водою, без додаткових хімічних засобів, що можуть ще більше засушити чутливу шкіру. Давайте їм висохнути самостійно, або використовуйте м’який рушник: поради про жорстке розтирання залишились в минулому. Заживити тріщини допоможе свіже грудне молоко або натуральний ланолін. Останній абсолютно безпечний для дитини, тому його не треба змивати.

В правильному догляді допоможе відповідна продукція торгової марки Medela, яку можна замовити в інтернет-магазині Panama за цим лінком https://panama.ua/brand/7165/. Зверніть увагу на гідрогелеві подушечки та накладки, які допоможуть зменшити біль під час годування. Накладки для бюстгальтера запобігають роздратуванню, а спеціальний ліф для породіллі виготовлений з бавовни відводить вологу від сосків. Молоковідсмоктувачі допоможуть позбутись надлишку молока в грудях та запобігти закупорення молочних протоків.

Якщо через місяць після початку годування грудьми больові симптоми не зникають та не покращуються, форма та колір сосків викликає занепокоєння, або на грудях ви знайшли невелике ущільнення, рекомендуємо звернутись до лікаря.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook