Дім Садиба

Як обрати фотошпалери для дитячої кімнати?

Ці поради допоможуть вам підібрати найкращі шпалери для дитячої кімнати.

Доведено, що наш психологічний комфорт в значній мірі залежить від оформлення інтер’єру. Якщо в сім’ї росте дитина (діти), підбір декору стін в дитячій кімнаті стає пріоритетним завданням при ремонті. Фотошпалери – оптимальний вибір: абстракцій дитина ще не сприймає, повторюваний малюнок або орнамент «дорослих» варіантів нічого не говорить ні його розуму, ні серцю. Фотошпалери ж зображують предметний, зрозумілий і близький дитині світ – і допомагають йому розвиватися (якщо обрані правильно).

Критерії вибору

Як правильно обрати фотошпалери в дитячу кімнату? Сьогодні на ринку досить різноманітних варіантів, сучасні шпалери відрізняються гарним дизайном. Естетичність настінного декору важлива, але слід враховувати й інші необхідні критерії:

  • екологічну безпеку. Обирайте еко флизелінові, вінілові на флизелиновій основі, паперові;
  • стійкість до стирання – діти неодмінно будуть часто торкатися стін, особливо під час ігор. Якісні дитячі шпалери повинні бути досить міцними, не рватися і не протиратися від найменшого механічного впливу;
  • текстуру;
  •  кольори – надлишок червоного, оранжевого, жовтого діє на психіку збудливо, темні і холодні тони пригнічують, різкі поєднання яскравих кольорових плям стомлюючі для очей і мозку;
  • сполучуваність з простором кімнати. Фотошпалери – потужний, надзвичайно виразний елемент декору, і не обов’язково обклеювати ними всі стіни: досить однієї-двох, а на інші підібрати шпалери в тон. Розумно чинять ті, хто клеїть дитячі фотошпалери на стіну в головах або паралельно ліжка. У першому випадку вони не скоро набридне, тому що не перебувають постійно перед очима дитини. У другому – при правильно підібраному малюнку з великою кількістю деталей будуть діяти на дитину і заспокійливо, і розвивально: він буде шукати і знаходити все нові елементи, розвиваючи увагу і уяву. 3D шпалери допоможуть візуально розширити простір, створять подобаються дітям ефект об’ємного зображення.

Діти вже з дитячого віку сприймають візуальну інформацію з навколишнього світу!

Підбираємо шпалери з урахуванням особистості дитини

Прийнявши рішення купити фотошпалери в дитячу, необхідно визначитися з тематикою зображень на них. Якщо малюка 2-3 років цілком влаштують обрані батьками варіанти з улюбленими героями казок і мультиків, звірятками, машинками (для хлопчиків) і квіточками (для дівчаток), то років з 4-5 у дитини цілком можуть з’явитися власні ідеї для її житлового простору: з’являються перші захоплення – і вже досить розвинена мова, щоб висловити свої побажання.

З цього віку і до середнього шкільного краще обговорювати вибір настінного декору з господарем дитячої, і нехай оформлення відповідає його нахилам: природа, космос, музика, спорт, аніме, фентезі.

Недорого купити онлайн дитячі фотошпалери в Україні ви можете в інтернет-магазині Арт-обои. Виберіть підходящий варіант в каталозі або залиште номер телефону – наш дизайнер створить для вас індивідуальну добірку.

Дата публікації: 28.08.2021 img Поділитися