Як не помилися, вибираючи бюстгальтер

Без бюстгальтера годі уявити жіночий гардероб. Ця білизна не тільки забезпечує комфорт, надає бюсту красивої форми, а й дбає про здоров'я жінки. Головне – правильно підібрати розмір і форму бюстгальтера.

Три найпоширеніші помилки у виборі білизни

Ви впевнені, що досконало знаєте своє тіло і правильно підбираєте розмір бюстгальтера? Хтозна! За статистикою, кожна п’ята жінка носить бюстгальтери, що не відповідають їхньому розміру. Причина – брак інформації про те, як правильно підбирати бюстгальтер.

  1. Найпоширеніша помилка – вибирати надто тісний або занадто вільний бюстгальтер. Він не повинен здавлювати груди, але й не має бути занадто вільним, інакше він не буде виконувати свою головну функцію – підтримувати груди. Потрібно знайти золоту середину: у бюстгальтері має бути комфортно весь день.
  2. Будьте уважні до вибору форми ліфа. Навіть якщо ви добре підібрали розмір, а форма “не ваша” – ви викинете гроші на вітер. Знайдіть “свою” форму чашечки – і надалі вибір стане простішим.
  3. Якщо у вас великі груди, обирайте бюстгальтер тільки з широкими лямками, інакше вони врізатимуться у плечі. А гачків-застібок ззаду має бути мінімум три, щоб бюстгальтер щільно облягав і підтримував груди.
  4. Для повсякденного носіння надавайте перевагу білизні із натуральних тканин. Можливо, вона не така красива, як мереживна, зате чудово триматиме форму і не подразнюватиме шкіру.

Як визначити розмір бюстгальтера

Розмір бюстгальтера містить дві цифри: об’єм під грудьми і розмір чашечки. Обидва цих параметри треба знати і ними керуватися.

Виміряйте швейною стрічкою два параметри: об’єм безпосередньо під грудьми (це буде об’єм бюстгальтера) і об’єм грудей у точках, які найбільше виступають. Далі ці два числа треба відняти. Якщо об’єм грудей 110 см, об’єм під грудьми – 86 см, то різниця виходить 24 см. За таблицею це чашка розміру G. Значить, ваш розмір бюстгальтера 85G або 80G, якщо округлити значення.

Або ж скористайся іншою таблицею і знайди свої параметри в ній. Вона трохи більше розширена і допомагає визначити свій розмір точніше. Звичайно, це приблизні розміри, які не універсальні для всіх. Далі потрібно лише приміряти і дивитися, що підходить краще.

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО:

Як прати і сушити бюстгальтери, щоб вони довго служили і підкреслювали ваші принади
Часто болить голова? Ймовірно, винен бюстгальтер

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook