Виразку шлунка чоловік успадкував від батька. Що тільки не виписували лікарі, вилікувати недугу виписаними таблетками разом з дієтами не вдалось. Вони лише заліковували рани на деякий час. Ми по різних лікарях бігали, шукали доброго спеціаліста. Усі мають свої методи. Один гастроентеролог каже пити воду з содою, інший стверджує, що йому категорично пити таку воду заборонено. Один радить одну дієту, інший зовсім іншу. Ми вже і не знали, кого слухати, кого ні. На ліки щосезону витрачали мінімум 500 гривень, а результату було на пару місяців, і далі те ж саме.
Якось чоловік сказав, що більше не вип’є жодної таблетки, бо вони лише заліковують на деякий час ерозії. Почав цікавитись народними методами лікування. Також пішов порадитись до мануального терапевта. Перепробували різне: натщесерце пив свіжовичавлений картопляний сік, оливкову олію з медом та яйцем та інше.
Льон дуже добре обволокує слизову оболонку, на якій утворюються ерозії, та має протизапальну дію. Шлункові соки окислюють та подразнюють ерозію, а льон ніби огортає ранку та не дає сокам її їсти. Правда, таке лікування досить довге – приблизно пів року.
Рецепт дуже простий: 2 ст. ложки насіння льону залити 0,5 л окропу, добре вимішати, щоб рідина набула слизистої консистенції. Добре настоювати в термосі. За пів години до кожного прийому їжі приймати півстакана цілющої рідини. У той час варто добре слідкувати за харчуванням. Чоловік не любить смаженої їжі, гострої, дуже кислої, майже не їсть хліба. Зазвичай страви у нас варені, запечені чи зроблені на пару. Від різних фаст-фудів взагалі треба всім відмовлятись, бо нікому воно на користь не йде. Але ми не живемо строго за якимись дієтами, їмо те, що хочемо, але слідкуємо, щоб не переборщити. Жінка тішиться, що тепер таких проблем немає. Чоловік став більше усміхатись, перестав скаржитись на болі та незручності, менше нервується. А коли йому добре – я щаслива.
Орися Горак