Дім Здоров'я та краса

Викиньте ці речі, якщо хочете зберегти своє здоров’я

Якщо вам не байдуже ваше здоров’я, подивіться, з якими речами потрібно давно розлучитися або замінити на нові. І зробіть це негайно!

Ароматизовані спреї для повітря

Вони містять хімічні речовини, які у великих дозах можуть бути небезпечні для людини. Якщо у вас є проблеми з запахом в будинку – шукайте джерело і усувайте його замість розпилення аерозолів.

Газовані напої

Завжди пам’ятайте, вчені вже підтвердили, що штучні підсолоджувачі перебувають у складі будь-якого газованого напою – шкідливі! Коли ви хочете пити – пийте воду. Якщо ви хочете що-небудь солодке – пийте натуральний сік.

Старі кросівки

Якщо ви займатися спортом, ви знаєте, що спортивне взуття дуже важливе. Однак термін життя кросівок не повинен перевищувати шести місяців, інакше у вас може з’явитися грибок.

Стара зубна щітка

Всі стоматологи світу рекомендують своїм пацієнтам змінювати свою щітку щомісяця.

Зайві речі

У всіх є речі, які не використовуються взагалі або використовуються, але вкрай рідко. Сюди ж можна віднести сувеніри та подарунки, які порошаться, займають місця, якісь навіть набридли чи не подобаються, але викинути рука не піднімається. Утилізуйте речі, які ви не використали протягом цілого року – віддайте, продайте, передаріть, але звільніться від зайвих речей.

Старі страви і продукти в холодильнику

Якщо ви відкриєте свій холодильник, то швидше за все виявите там ті продукти і їжу, яку вже давно потрібно викинути. Також пройдіться по полицях, перевірте термін придатності круп, консервів і т. д. Викидайте старі пакетики зі спеціями, які лежать у вас відкритими більше 3 місяців, і замініть їх новими.

Прострочена косметика

Чи знаєте ви, що, приміром, на вашому олівці можуть утворюватися шкідливі мікроорганізми, а ви не знаючи цього, підводите ним очі щодня. Рекомендуємо міняти олівець для очей раз в три місяці, навіть якщо він у вас ще не закінчився. Регулярно перевіряйте свою косметику і оновлюйте її. До речі, сонцезахисні лосьйони та спреї мають короткий термін придатності. Куплений в минулому році засіб, не буде ефективним в цьому році. Ніколи не користуйтеся прострочено. косметикою і у вас не буде проблем з шкірою.

Ємність для зберігання контактних лінз

Їх потрібно міняти раз на три місяці, але багато людей продовжує цей період до року. Це може призвести до запалення очей.

Брудні і засмічені фільтри

Багато людей ігнорують зміну фільтрів в побутовій техніці. Насправді, там збирається пил і бруд, який може поставити під серйозну загрозу ваше здоров’я.

Старі бюстгальтери

Бюстгальтери не зношуються довгий час, однак це не привід довго їх носити. Вони мають властивість розтягуватися і в результаті погано підтримують груди, що загрожує не тільки поганим зовнішнім виглядом, але і проблемами зі здоров’ям. Регулярно оновлюйте гардероб новою білизною. Це не тільки питання моди.

Мочалки і кухонні губки

Губка, якою ви миєте посуд, є одним з найбільш супербрудних предметів у вашому домі. Навіть брудніше туалету. Вона збирає мікроби всередині себе. Це стосується і мочалки.

Дошки для різання

В кухонній дошці зберігається дуже багато мікробів (навіть якщо ви їх не бачите, це не означає, що їх там немає). Там бактерії починають розмножуватися. Регулярно міняйте кухонні дошки.

Дата публікації: 30.08.2019 img Поділитися