Дім Садиба

Як відмити руки від мазуту

Пробували і мило, і соду , і різні пральні порошки, і засіб для миття з посуду – нічого не допомагає відмити руки після ремонту автомобіля?

Пробували і рідке мило, і соду каустичну, і різні пральні порошки, і засіб для миття з посуду – нічого не допомагало відмити руки після ремонту автомобіля? Чим більше користуєшся хімією і чим сильніші засоби застосовуєш, тим важче стає відмивати руки.

На практиці пересвідчітьсяся: якщо перед роботою змастити руки кремом, то мазут відмивається дуже легко. Дуже добре себе зарекомендував крем для ніг з протигрибковим ефектом. Під нігті бажано загнати мило, щоб туди не потрапляв бруд. Якщо треба відмити руки набіло, вдома знову намажте їх жирним кремом (підійде навіть гліцерин, соняшникова олія, а краще оливкова) і через п’ять хвилин відмийте звичайним милом. Ще непоганий результат, якщо мити руки звичайною глиною: сиру глину намазати на руки, потерти, потім змити. Допомагає відмити руки також господарче мило, дрібний пісок і гаряча вода або готова гірчиця.

Дата публікації: 05.11.2017 img Поділитися