Дім Дизайн

Вибір рамки за кольором, формою і фактурою

Основні правила вибору фоторамки. Як вибрати якісну фоторамку за кольором, формою і фактурою. Матеріали і популярні розміри декоративних рамок. Фоторамка як декор інтер’єру.

Прикрасити житлове або нежитлове приміщення можна різними способами. Хтось вибирає для себе різні фігурки або статуетки, хтось любить м’який декор у вигляді подушок і пледів, але майже в кожному будинку одним з головних предметів прикраси є рамка. У неї можна вставити картини або дорогі серцю фотографії. Вибрати гарну і підходить під інтер’єр фоторамку можна в каталозі Decor el Home:

https://decorelhome.ua/katalog/dekor-dlya-doma/fotoramki/

Рамки стали невід’ємною частиною будь-якого інтер’єру. Декор завжди створює додатковий затишок і прикрашає навколишній простір. Набагато приємніше перебувати в офісному приміщенні, де подбали про таку маленьку, але дуже важливу деталь.

Вдома в рамки найчастіше вставляють фотографії близьких і рідних, а в комерційних приміщеннях – картини або графічні зображення, які відповідають роду діяльності організації.

Матеріал для рамок

Сьогодні в Києві можна знайти велику кількість різних рамок. Вони можуть бути виготовлені з:

  • пластика;
  • дерева;
  • скла;
  • кераміки та інших матеріалів.

Дерев’яні фоторамки мають особливу фактуру, яка впишеться практично в будь-який інтер’єр. Пластикове обрамлення вирізняється довговічністю і величезною різноманітністю колірних рішень. Скло і кераміка додають зображенням особливої витонченості і легкості, такий декор ідеально підійде для спальні або вітальні.

Найпопулярніші розміри декоративних рамок

Залежно від розмірів зображення підбирається рамка, тому на ринку існує великий розмірний ряд. Якщо картина нестандартна, то для неї виготовити рамку можна у спеціальних багетних майстернях.

Найбільш стандартний розмір – 10х15 см. Його можна знайти практично в будь-якому магазині. Такі рамки підходять для цифрових фотографій, маленьких зображень і колекційних листівок. Для картин і різних постерів найчастіше використовується розмір 30х40, який також досить поширений. З фоторамок цих двох розмірів можна робити різні композиції на стіні, які будуть гармонійно вписуватися в інтер’єр.

Форма: які рамки зараз популярні

Decor el Home пропонує безліч різних варіантів: від стандартних прямокутних до круглих або в формі сердець. Тут всі форми підбираються з урахуванням індивідуальних побажань покупця.

В інтер’єрах найбільш поширені прямокутні рамки. Вони можуть стати прикрасою як в будинку, так і в офісних приміщеннях. Такі рамки підходять майже під всі стилі, тому їх найчастіше вибирають дизайнери для своїх проєктів.

Кольорове рішення декоративних рамок

Величезний вибір обрамлень для зображень можна знайти в магазинах Києва. Вони можуть різнитися не тільки за формою і матеріалами, а й кольором. У підборі відповідного відтінку важливу роль відіграє колірне рішення, яке є у кімнаті. Залежно від нього, фоторамка може стати акцентом, що привертає увагу кожного, або стати продовженням сюжету картини.

Кольори можуть бути яскравими і викликати інтерес або, навпаки, дуже спокійними, під тон фотографії. В картинних галереях використовують рамки, які доповнюють сюжет картини. Таке рішення повинно стати частиною всього полотна для того, щоб не забирати увагу від головних деталей.

Декор на рамці: модно чи ні

Фоторамки можуть мати не тільки різну форму, але і доповнюватися декором у вигляді квітів або написів. Таке обрамлення найчастіше використовують як подарунок, щоб підтримати тематику свята. Знімок в такій фоторамці стане особливо пам’ятним.

Існують також готові колажі, які ідеально впишуться в інтер’єр. Крім цього, вони також можуть стати хорошим подарунком на сімейне свято. Розташування знімків в таких колажах заздалегідь продуманий таким чином, щоб вони мали гармонійний вигляд у просторі.

У будь-якому разі при виборі фоторамки орієнтуйтеся на стиль інтер’єру і обстановку в цілому. Вона повинна стати прикрасою кімнати і радувати вас.

Дата публікації: 08.10.2021 img Поділитися