Який вазон кому дарувати

Левам - щось таке, аби викликало заздрість, а дівам - аби плодоносило. Водолії ж не люблять "шаблонні" квіти-подарунки.

Квіти можуть не тільки приємно пахнути і тішити око, а й бути джерелом позитивної енергії. Для цього кожній людині треба обирати «свої» квіти.

Овни

Овни перебувають під впливом планети Марс, що символізує імпульс, дію і силу. Тому квіти для Овнів мають бути яскраві, з високими стеблами і пишними суцвіттями. Наприклад, бегонія, червоні троянди або азалії.

Тельці

Рослини для Тельців мають бути невеликі і здатні виживати в різних умовах. Часто Тельці захоплюються рідкісними і дорогими видами рослин. Тому для них не варто купувати дешеві і скромні композиції. Добрий вибір – фіалки в красивому і якісному горщику.

Близнята

Це дуже товариські і веселі люди, які постійно перебувають у русі. Їм підійдуть оригінальні, екзотичні рослини: різні пальми і ліани.

Раки

Вони сентиментальні і вразливі, а на першому місці у них родина. Для гармонії в родині Ракам бажано мати кімнатні рослини з соковитими стеблами і квітами, зібраними в компактні кущики: алое, фуксії, кущоподібні пеперомії або каланхое.

Леви

Леви люблять розкішні рослини, які викликають захоплення і заздрість. Тому, вибираючи квіти для представників цього знака, варто віддати перевагу незвичайним видам: калі, японській камелії або китайській троянді.

Діви

Найкращий «зелений» подарунок для Діви – рослина, яка зможе дати врожай. Чудовим варіантом може стати лимонне або мандаринове дерево.

Терези

Для цих естетів варто вибирати тільки витончені композиції: нехай це буде навіть одна квітка, але неодмінно чарівна (наприклад, орхідея). За енергетикою Терезам підходять рослини, які мають кольорове листя, незвичайні суцвіття і плоди: гібіскус, кротон, японська фатсія.

Скорпіони

З усіх рослин їм найбільше підійде азалія, яка «відчуває» енергетику господарів і вміє під неї підлаштовуватися: якщо Скорпіон апатичний, азалія підживити його силами, а якщо схвильований – забере частину негативної енергії.

Стрільці

Стрільці постійно кудись поспішають, прагнуть розвиватися і навчатися. Тому «їхні» квіти дуже довгі, з рясним цвітом і міцними, гнучкими стеблами. Стрільці не уживуться зі спокійним і врівноваженим фікусом, азалією, фіалкою, кактусом.

Козероги

Вони не люблять поспішати, ведуть досить розмірене життя, яке відповідає головному критерію щастя Козерогів – стабільності. Так і рослини, які підходять для представників цього знака, ростуть прямо і, як правило, довго: фікус, юка, лавр.

Водолії

Квіти для Водоліїв не повинні бути простими, а букети шаблонними. Їм буде комфортно тільки з такими ж індивідуальностями, як вони самі, – абутилона, маранта або строкатим рео. Водоліям не підійде алое, яке поєднується тільки з представниками земної стихії.

Риби

Представники цього знака дуже люблять квіти! Перше, що вони цінують, – аромат, потім зовнішній вигляд і корисні властивості. Їм підходять рослини, які відновлюють внутрішню гармонію, – гіацинт, алоказія й орхідея. Непоганим вибором буде азалія.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook