Сім'я Стосунки

Втомилися читати “ванільні” гороскопи? Тоді тримайте чесну правду про знаки Зодіаку!

Якщо ви втомилися від “добрих” гороскопів, ми зібрали для вас найточніші цитати, що описують кожен знак Зодіаку:

Овен

Овнів часто вважають егоїстами, але вони просто вміють жити для себе. Вони зовсім не зарозумілі – просто не вважають за потрібне усміхатися кожному зустрічному. Вони не хамлять, але і не лізуть за словом в кишеню. Вони не ревниві, але бажають бути єдиними. Дехто вважає, що немає нікого впертішого за Тельців, Козерогів і Скорпіонів. Ха! Вони просто не пробували переспорити Овна!

Жінка-Овен – справжня книга, написана для одного чоловіка. Якщо він її не зрозумів, значить, не для нього написана! Якщо Овен не усміхається – обійміть його; якщо гальмує – поцілуйте; якщо закотив істерику – нагодуйте! Дивно, що Овни досі ще не вимерли, враховуючи їх безмежна довіру до людей і рідкісну прямолінійність.

Багато весь тиждень живуть очікуванням п’ятниці, весь місяць – очікуванням свята, весь рік – очікуванням літа, все життя – очікуванням щастя… Овни ж вміють радіти кожному дню і отримувати задоволення від кожної миті.

Довіра Овна нагадує клітини мозку: втративши, його неможливо повернути. Не поспішайте говорити Овнові, що він поганий. Задумайтесь: що змусило їх бути хорошим до вас?

Не обманюйте Овна: він віддасть перевагу гіркій правді, а не солодкій брехні. А обману він не пробачить нікому! Овни не ідеальні – ні зовні, ні за характером. Зате вони краще за всіх вміють бути собою.

Телець

Рай для Тельців – це будь-яке місце на землі, де немає будильників, понеділків та начальніків. Чоловіки вважають, що жінкам потрібні круті хлопці з грошима… Але 90% Тельців вибрали б Медведя з мультика про Машу. У жінок-Тельців дивним чином можуть поєднуватися та, без якої жити не можна, і та з якою жити неможливо…

Ну не можуть Тельці свій язик засунути в жопу! Там вже і шило, і диплом про вищу освіту, і мрії про шоколадно-кучеряве майбутнє, і принц з конем! Якщо Тельці хочуть шоколад, то вони йдуть і їдять шоколад. Тому що якщо вони з’їдять замість нього фрукти, овочі, салатик, рибку і так далі, то потім все одно з’їдять шоколад!

Навіть якщо в житті жопа, Тельці знайдуть для неї красиві мереживні трусики. З жінками-Тельцями не складно: обняв, зробив комплімент. Якщо нічого в голову не лізе, запитай: «Хочеш їсти?» І все: ти – ідеальний мужик!

Щастя для Тельця – це багато подорожувати, смачно їсти і спати з коханою людиною. Так, Тельці – жахливі власники. Якщо щось їм належить, значить, воно тільки їх і більше нічиє. Не важливо, чоловік це чи річ. Зате те, що Тельці вважають «своїм», вони люблять найбільше на світі.

Тельці настільки вірні, що навіть коли переходять дорогу, не дивляться наліво.

Близнюки

Близнюки дуже люблять всіх, хто добре до них ставиться. Навіть якщо Близнюки не часто з вами розмовляють, не думайте, що вони вас не цінують. Близнюки – не цукерка, щоб бути всім до смаку. Вони – горішок, який не всім по зубах! Девіз Близнюків: якщо не можна, але дуже хочеться, то потрібно обов’язково!

Знаєте, чого хочуть Близнюки? Вони хочуть, щоб подув літній, теплий, перехоплючий подих вітер змін, і здув нафіг з їхнього життя все зайве!

Якщо Близнюки вирішать зробити когось щасливим, то людину вже ніщо не врятує! Вам ніколи не вдасться дізнатися, що у Близнюків на душі, якщо вони самі того не захочуть. Але якщо вони вам довірилися, знайте: ви для них – один з найближчих друзів!

Близнюків можна здивувати лише любов’ю. Справжньою, щирою, без обману і зради. Все інше Близнюки вже бачили. Близнюки не люблять нав’язуватися. Коли вони відчувають, що людина ставиться до них не як раніше, вони починають віддалятися.

Жінки-Близнюки люблять впевнених чоловіків. Сміливих, наділених мізками, які не жують вату. Чоловіків, які вирішують, беруть відповідальність, швидко розуміють, а не сумніваються, створюють, а не руйнують, думають і ведуть їх за собою. Жінок-Близнюків можна перевиховати. Вони можуть тільки, як хвилі, розбитися об скелю під назвою «справжній чоловік» і заспокоїтися.

Рак

У Раків немає часу, щоб ненавидіти тих, хто ненавидить їх, тому що вони занадто зайняті, люблячи тих, хто їх любить. Раки не беруть близько до серця ту критику з вуст людини, яка сама в житті нічого не добилася.

Якщо у вас запитають, що ви хочете більше – Рака або мільйон євро, дайте відповідь: Рака. Тому що грошей вам все одно не дадуть, а з Раком затишно!

Іноді в Раків вселяється 90-річна бабця. Вона бубонить і всіх ненавидить. У Раків відмінна пам’ять, тому коли Раки кажуть «не пам’ятаю», вони просто не хочуть про це говорити. Краще всього на світі Раки вміють жити в родині. Вони в це вкладають всю душу. І взагалі, схоже на те, що сім’ю придумали Раки!

Коли Раки щасливі, вони не затикаються. Але коли вони сумують, з них не витягнути ні слова. Сем’я зберігається до тих пір, поки цього хочуть саме Раки. Скільки вони зможуть витерпіти, витягнути, витримати, – стільки і проіснує родина. Лопається шлюб тоді, коли лопається їх терпення.

Одна з найголовніших проблем Раків – це те, що вони дуже сильно прив’язуються до людей. Еоли терпінню Раків настає край, починається повне беззаконня.

Лев

Обійми – напевно, одна з найпалкіших форм прояву любові для Лева, бо ви відчуваєте себе в безпеці і близько до людини. Таке відчуття, що всі печалі пішли, і це одне з найбільш приголомшливих почуттів в світі.

Багатьох жінок турбує питання: «Як утримати чоловіка?», але жінки-Леви знають, що якщо хочеш бути справді щасливою, то не варто жити з чоловіком, якого потрібно утримувати.

Дивно, як мало часу потрібно Левам для переходу від стадії «як же я хвилююся і переживаю» до «ой, та йди воно все лісом!». Для когось Леви – сонечко, для когось – сонячний удар! А комусь взагалі не світить…

Лев ніколи не буває один. До нього постійно приходять то натхнення, то апетит, то лінь, то пипец!

Міцний характер Левів, як правило, будується з цегли, яку в нього кидали. Леви хотіли б, щоб Бог дав їм ангела-хранителя не з крилами, а з дубиною. Щоб в потрібний момент – хрясь! – і Лев відразу зрозумів свою помилку і встиг вчинити по-іншому. Перше, ніж грати з Левом, переконайтеся, чи не грає Лев з вами.

Леви ненавидять улесливість, брехню і плітки за спиною. Не подобається щось? Скажи про це Леву в очі. Що було сказано за спиною, там же і залишиться – разом з тим, хто це сказав.

Леви не хочуть, щоб життя було смугастим, як зебра; вони хочуть, щоб воно було яскравим, як папуга!

Діва

Діва – це не співвідношення ваги і зросту, це співвідношення інтелекту, смаку і впевненості в собі. Діви швидко втомлюються бути сильними жінками, втомлюються «розуміти», «входити в положення» і «прощати». Іноді Діви просто ненавидять себе за те, що приймають все близько до серця.

Коли Діва щось запитує – краще відповісти правду, адже вона, швидше за все, вже знає відповідь. Мудрість Дів в сукупності з хитрістю дає такий ефект, який не може дати жодна вища освіта.

Цінуйте Дів, які дають вам другий шанс. Це означає, що їх любов настільки сильна, що серцю вистачає сил дати вам нову спробу.

Діва ніколи особливо не переживає про те, що в її долі багато труднощів. Вона їх, як взагалі все в своєму житті, використовує для просування вперед. Краще закінчення суперечки з Дівою – прикинутися мертвим.

Кмітливі і допитливі Діви вміють надавати серйозний вплив на тих, хто наділений правом приймати відповідальні рішення. І з успіхом цим користуються. Щоб зберегти стосунки, Дівам варто використовувати свою вроджену впертість в обмежених кількостях.

Терези

У всіх Терезів є два життя: одне бачать всі ті, хто їх оточує, іншим живуть вони самі. Терезам дуже хотілося б хоча б іноді натискати кнопку «не думати» і просто насолоджуватися життям. Те, що Терези кажуть, і те, що вони відчувають, – часто різні речі.

Терезам варто вчитися не ховатися від своїх проблем, а вибирати якесь рішення і відразу слідувати йому. Терезам потрібні щирі і красиві почуття, адже Терези – ті ще романтики. Їм важливо, щоб все було красиво. Терези – дивовижні люди: здатні знайти в будь-якій людині щось хороше.

Терезам, як нікому іншому, потрібна абсолютна впевненість в тому, що їх люблять. Впевненість, не раз підкріплена ділом. Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про Терези-сов, яким волею долі доводиться жити як жайворонкам. Терези дуже рідко пробують зривати з людей маски, – вони чудово розуміють, що часто це не маски, а намордники…

Терезам варто періодично пробувати дивитися на свої стосунки з людьми з точки зору цих людей: представляти себе на секунду ними, а їх – собою.

Скорпіон

Скорпіони – це люди, яким вкрай необхідно знайти баланс між спокоєм і енергійністю. Приблизно 98% проблем Скорпіонів були б вирішені, якби вони заспокоїлися і перестали занадто поглиблено про ці проблеми думати. Силою свого характеру Скорпіони зобов’язані тим, хто у важкий момент ставив їм підніжку замість того, щоб протягнути руку.

У кожному Скорпіоні живуть двоє людей: один спокійний і мовчазний, а другий з’являється, коли ображають першого. І ця зустріч обіцяє кривдникам все найстрашніше! Скорпіони можуть зробити вигляд, що не помітили плювка в душу, але це не означає, що вони про нього забули: злопам’ятність Скорпіонів незнищенна.

Скорпіону подобаються люди прості в спілкуванні, нехитрі, щирі і ті, що не приховують своїх почуттів. Скорпіонам не варто будувати фантастичні теорії, що пояснюють незрозумілу поведінка людей, – краще навчитися ставити прямі питання. Скорпіони рідко проявляють агресію відразу – вони застерігають, натякають, подають знаки. Не варто чекати, коли у них закінчиться терпіння!

Схоже, Скорпіони люблять важкі життєві ситуації, тому що в їх натурі прагнути когось рятувати, вибиратися зі складної ситуації і взагалі перетворювати своє життя з сірого в яскраве і барвисте, наповнене емоціями і рухом.

Саме про Скорпіона можна сказати, що вони ті ще «чорні кішки»: якщо дорогу перейдуть – ніяке «тьху-тьху» не допоможе.

Стрілець

99% Стрільців були народжені для того, щоб сенсом їхнього існування так чи інакше стала дорога. Іноді дружба просто закінчується. Без зради, без сварок і без причин – просто ви стаєте різними, і кожен йде своїм шляхом. З роками коло друзів стає все вже. Але ті, хто залишаються, для Стрільця вже не просто друзі, а рідні люди.

При знайомстві зі Стрільцем бажано (навіть обов’язково, якщо Стрілець стає вашою близькою людиною) з’ясувати, як саме цей Стрілець розуміє справедливість. І ніколи не зачіпати цю справедливість, – собі дорожче, повірте!

Стрільці люблять руками. Їм потрібно вас чіпати, гладити, мацати, тикати пальцем в бік або лоскотати. Не чіпає – не любить.

Якщо Стрільця з друзями-подружками (теж Стрільцями, Овнами або Скорпіонами) зібрати разом і напоїти, то їх можна відправляти на війну в якості психологічної зброї, щоб противник втратив орієнтацію в часі і просторі – а заодно і боєздатність!

Стрільці-жінки навчилися багато чому корисному у чоловіків: вибивати клин клином, уникати відповіді, не передзвонювати, вибирати краще і отримувати задоволення, – однак їх за це часто дорікають все ті ж чоловіки.

Стрельці не такі слабкі, щоб терпіти образи, і не настільки сильні, щоб їх прощати, але й не настільки злісні, щоб мстити. Тому найчастіше вони просто повертаються до кривдника спиною. Назавжди.

Дуже часто у Стрільців обставини складаються так, що сподіватися можна на що завгодно, але реально розраховувати – лише на себе. Стрілець любить затишних людей, без прихованих шипів і глибоких вирів в характері. Любить, коли можна поговорити з людиною про що завгодно без суперечок і з’ясувань, хто правий, – коли саме такі задушевні розмови і жива, щира теплота в стосунках для обох найважливіше. Такі люди стають частиною життя Стрільця, і він переживає за них так само, як за себе самого.

Стрільці не бояться ні в чому зізнатися. Вони бояться, що їх визнання неправильно зрозуміють, тому що найчастіше так і трапляється.

Козеріг

Козероги знають, що всьому свій час. Є події, хід яких ніхто не може змінити; є доля, завдяки якій вони рано чи пізно знайдуть своє місце в житті. Істинні Козероги ніколи не будуть усміхатися людям, які їм неприємні. Але вони будуть вести себе ввічливо по відношенню до всіх – їх виховання не дозволить опуститися до хамства.

До слова сказати, образити Козерога у незнайомої або випадкової людини не вийде: Козерогів не можуть всерйоз зачепити люди, якими вони не дорожать.

Більшість Козерогів вважають, що існує вікова дискримінація: чим старший Козеріг, тим більше він дитина. Козероги люблять дивних людей. Козероги не люблять, коли до них торкаються просто так: або між вами щось є, або ви кіт, або «не чіпайте мене, будь ласка».

Якщо хочете подобатися Козерогу, то будьте щирими, не жартуйте раз у раз і не вимахуйтесь словами: просто, ясно і розумно сказане доходить до Козерога швидше за все і подобається йому найбільше. Знаєте, чому Козерогів іноді називають дивними і собі на умі? Тому що вони прагнуть жити так, як хочуть вони, а не так, як звично багатьом.

Якщо серед ваших близьких людей є Козеріг, то ніякі вороги і проблеми вам не страшні. Козерог не боїться ні часу, ні відстані, ні труднощів. Адже саме вони допомагають Козерогу усвідомити свою силу, стати собою і поважати себе як особистість!

Водолій

Іноді люди думають, що мають якусь особливу владу над Водоліями. Це не так. Більше за все люди ображаються на Водоліїв за те, що ті не можуть і не хочуть відповідати їхнім особистим очікуванням. Якщо Водолій поводиться, як дитина, значить, він щасливий.

Істинному Водолію властива якась неземна інтелегентність. Водолії не дивуються чиїмось дивацтвам… Вони і свої-то не завжди пояснити можуть!

Реальність жінок-Водоліїв така, що не так важливо наявність чоловіка поруч, скільки відсутність ідіота, який тягне з тебе всі життєві сили.

Коли руйнуються всі їхні плани, Водолії усміхаються, виглядають відмінно і знають, що якщо не вийшло так, як їм було потрібно, значить, пізніше буде ще краще! Для Водоліїв дуже часто все вирішує післясмак. У всьому. Все залежить від того, що відчуєш після – після спілкування, після поцілунку, після сварки, після кави, після погляду.

Якщо ви зустрінете Водолія, який абсолютно позбавлений енергії і сил, у якого немає бажань і який перестав мріяти – це не тому, що він сумний слабак. А тому, що цей Водолій занадто довго був дуже сильним. Коли Водолії хочуть піти від реальності, вони замикаються в собі.

Риби

У Риб відмінна пам’ять: вони ніколи не забувають доброго ставлення до себе. Погане можна пробачити і викинути, а хороше буде гріти душу і через роки. Риби ніколи не забудуть того, хто був з ними у важкі хвилини.

Добре, що думки Риб ніхто не може читати, а то образ сором’язливих людей полетів би до біса. В тихому болоті чорти водяться – це про Риб. Риби не бояться відчувати, вони бояться потонути в почуттях.

Якщо доведеться вибирати, то замість модних і красномовних Риби виберуть господарських і мовчки роблячих .Для Риб одна людина дійсно може стати цілим світом. Рибам часто хочеться поговорити з кимось по душам. Дивитися разом на нічне небо, обговорювати щось, мріяти разом, згадувати красиві і кумедні моменти з минулого, багатозначно мовчати…

Тільки жінка-Риба здатна серйозно замислитися над питанням: навіщо мені цей чоловік в будинку, якщо всі свої проблеми я вирішую сама?

Раптовість – друге ім’я Риб! Раптово засумували, раптово засміялися, раптово образилися… Риби – мабуть, найбільш ненав’язливий знак Зодіаку, але якщо їм щось дійсно потрібно, вони обов’язково цього досягнуть.

Джерело

Ілюстратор – Paola Yuu

Дата публікації: 29.09.2021 img Поділитися