Дім Садиба

Вмочила лимон у харчову соду. Результат мене здивував

Прибирання в будинку це не завжди простий процес, а побутова хімія часом приносить одні незручності. Нині дедалі більше використовують натуральні засоби прибирання у будинку. Екологічне прибирання не тільки корисне для навколишнього середовища, але й значно збереже сімейний бюджет.

Лимон чи лимонна кислота

Лимон, дуже часто використовують у кулінарії, медицині, косметології та для побутових потреб. В побуті лимон застосовують для дезодорування, прибирання, прання та видалення плям.

Харчова сода

Перевірений екологічний засіб, його використовують у кулінарії та в побуті. Застосування в побуті різні. Починаючи від очищення поверхонь у будинку, закінчуючи очищенням каналізації.

А ось з’єднати лимон із содою, я здогадалася зовсім недавно, результат мене дуже здивував. Одночасно, я знайшла кілька способів, як з легкістю позбавлятися від забруднень на кухні.

Я звикла робити генеральне прибирання в будинку двічі на рік, і це глобальне прибирання, кожен куточок буде чистим. Моїм найнеулюбнішим заняттям було прибирання в кухні.

Там генеральне прибирання необхідне раз на три місяці. Так як потрапляння жиру після приготування, брудні руки та інші непередбачені ситуації.

Тут мені на допомогу прийшов бюджетний та екологічний спосіб. Лимон та сода.

Очищаємо духовку за допомогою лимона та соди

Взяти пів лимона і занурити в соду. Натерти стінки духовки, скло. Залишити хвилин на 15, потім вологою губкою трохи потерти змащені засобом забруднення. Частина жиру піде відразу, і залишиться на нашій губці.

Намастити вдруге лимоном і содою, трохи притискаючи половинку лимона, щоб сік змішувався з содою. Залишити ще на 15 хвилин. Такий спосіб дозволить видалити забруднення.

Плюс це абсолютно безпечний метод очищення побутових приладів. Особливо коли є в будинку діти та тварини.

Для очищення ручок на плиті та духовці нам знадобиться сік лимона, сода і стара зубна щітка.

Занурити щітку в розчин соди та лимонного соку, і очистити весь жир і бруд у важкодоступних місцях. Результат вас приємно здивує. Можна очищати лимоном із содою плиту зверху, ідеально та без особливих зусиль справляється із забрудненнями.

Дата публікації: 29.11.2021 img Поділитися