Здоров'я та краса Сам собі лікар

Велике питання про маленькі зубки: навіщо ходити до дитячого стоматолога

До візиту в дитячу стоматологію батьки ставляться по-різному.

Для одних цей момент особливо важливий: вони переносять власний малоприємний досвід на своє чадо, неусвідомлено передаючи йому страх. Інші вважають звернення до подібних фахівців недоцільним: молочні зуби самі випадуть, а разом з ними підуть проблеми.

Обидва шляхи малоефективні, вони обходять стороною головне – формування звички регулярно відвідувати стоматолога, запобігати можливим захворюванням. Клініка Porcelain пропонує альтернативний, третій шлях – коли батьки спокійні, а діти в захваті. Щоб зубки у вашої дитини були здоровими звертайтеся до дитячого стоматолога в клініку Porcelain, пройдіть за посиланням https://porcelain-dent.com.ua/services/detskij-kabinet та подивіться, чим приваблює сучасна приватна стоматологія.

Що пропонує сімейна стоматологічна клініка маленьким пацієнтам

Дитяча стоматологія в Києві працює за світовими стандартами. Тут неприпустимо лікування за принципом “за всяку ціну” (через біль і страх). Стоматологія для дітей третього тисячоліття – це:

  • цікаво і пізнавально: лікарі показують інструменти, в ігровій формі вчать правильно доглядати за порожниною рота;
  • захопливо і весело: для маленьких відвідувачів влаштовують квести, ігри, після або під час лікування дарують подарунки (наприклад, презент «за хоробрість»), які можна знайти в будиночку зубної феї;
  • не страшно і не боляче: за медичними показаннями при необхідності застосовують наркоз.

Хворі молочні зуби – явище тимчасове, а наслідки на все життя

Карієс не зникне безслідно, марно чекати від зубних фей винагороди за бракований, зіпсований зуб — його вартість нульова.

Захворювання пускає коріння дуже глибоко: наївно вважати, що на місці хворого тимчасового зуба виросте здоровий постійний.

Навіщо потрібно вести малюків до зубного лікаря?

Перша очевидна відповідь: щоб лікувати захворювання. Дитячий карієс розвивається швидко: коли малюки починають мучитися від болю при кожному прийомі їжі, без сумнівів, потрібно йти до лікаря.

А якщо все добре, тоді навіщо? Відповідь: а ви впевнені, що все саме так? Зробити висновок може тільки фахівець.

Період, коли все добре, — ідеальний час для відвідування дитячого стоматолога. Профілактичні візити формують у дітей звичку стежити за своїм здоров’ям, з’являється мотивація, в основі якої лежить не страх і прагнення вилікувати хворобливу проблему, а відповідальність і усвідомлене ставлення до свого організму.

Дата публікації: 19.03.2020 img Поділитися