У тебе є тільки ти. Чуттєва історія про найважливіше

Ця історія навчить вас цінувати себе, навчить піклуватися про себе й поважати. Не забувайте: любити себе зовсім не соромно, навпаки – почесно.

Всі інші колись тебе покинуть. Сестри і брати роз’їдуться, батьки підуть в інший світ, діти виростуть, твій вчитель візьме нових учнів, колеги змінять роботу, друзі поміняють інтереси і навіть той, хто живе поруч з тобою на п’яти квадратних метрах, може переселитися від тебе на багато кілометрів.

У тебе є тільки ти.

Кожен, хто поруч – тимчасовий і в будь-який момент його може не стати зовсім. Ті, з ким ти відчуваєш себе зараз не самотнім, народять, захворіють, вийдуть заміж, образяться, відкриють бізнес або зроблять ще щось. І ти будеш непотрібний їм. Вони більше не потребуватимуть твоєї присутності у їхньому житті.

У тебе є тільки ти.

Коли ти обіймаєш кохану, гладиш волосся дитини, смієшся разом з товаришем, не роби їх частиною себе. Адже колись хтось із них піде, це буде боляче. Так, ніби від тебе відірвати шматок. І як же тоді, ти, поранений, будеш себе витягувати з горя втрати? А у тебе є тільки ти.

У тебе є тільки ти.

Ти зовсім один, але ти один – це дуже багато. В тобі від народження закладений цілий всесвіт. Твоя душа безмежна, вона виходить далеко за межі тлінного тіла 48-го або ще якогось розміру, вистелена зсередини дорогоцінними знаннями. У ній жменями можна черпати настрій і милуватися найрізноманітнішими рисами характеру. Ти сам себе можеш надихати, втішати і штовхати.

В твоїй душі, як в кожному з нас, Бог заховав маленькі комірчини, в яких припадають пилом скрині зі сміливістю та твердістю характеру. Віра в себе тільки й чекає, коли ти перестанеш покладати відповідальність за своє життя на інших.

У тебе є тільки ти. Але в твоєму особистому космосі є все, що потрібно, щоб Бути.

У тебе є тільки ти.

Ти можеш кинути свою кращу половину, посваритися з дітьми, послати начальство, переїхати в інший район від друзів. І навіть тоді ти залишишся цілісною особистістю. Але якщо ти кинеш себе, то у тебе не залишиться нічого.

У тебе є тільки ти.

Люби себе, щоб не трапилося. Доглядай за своїм тілом, як за вищою цінністю. Тримай м’язи в тонусі, а кров – в чистоті, щоб вони могли впоратися з напастю, якщо поруч не виявиться лікарів. Тримай серце відкритим, щоб зуміти попросити допомоги у чужих людей, коли втратиш близьких. Тримай помисли вільними від нав’язаних засобами масової інформації ідей, щоб зуміти ухвалити правильне рішення, навіть якщо поруч не буде нікого. Тримай совість чистою, навіть коли ніхто не бачить, щоб зуміти відповісти за себе, коли ти опинишся не просто один, а один на один – із Всесвітом і Богом.

У тебе є тільки ти. Бережи себе.

Галина Соколенко

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook