Сім'я Стосунки

У сім’ї проблеми. Винна зайва вага? Чи чоловік?

Маєш зайву вагу? Отже, рано чи пізно чоловік почне зраджувати… Та насправді чоловіки зраджують не тому, що дружина худа чи товста. А тому, що можуть…

А вам не здається, що на жіноче тіло перекладають занадто багато відповідальності у стосунках? Неначе відповідність загальноприйнятим стандартам стрункості – це панацея від зрад і ключ до сімейного благополуччя. Про зони відповідальності у стосунках розмірковує у своїй статті Morena Morana.

Якщо ти будеш такою, то через кілька років з тобою ніхто не буде кохатися! І чоловік піде! – любив лякати жінок з хорошим апетитом мій незабутній колега.

Якщо чоловікові подобається, то й добре! – заспокоюють повну жінку приятелі, з якими вона поділилася проблемою зайвої ваги, задишки або хворих суглобів. І підкладають черговий шматок пирога.

Схудни, а то заміж не вийдеш! – лякають дочок-підлітків турботливі мами.

Я впевнена, що всі ці добрі люди роблять це не зі зла. Просто в нашому суспільстві, де відповідальність за те, що відбувається в родині часто перекладається на жінку, жіночим тілом намагаються затикати пробоїни в сімейному кораблі. В тому числі і ті, які повинен затикати чоловік.

Візьмемо, наприклад, вірність. Чи потрібно зберігати вірність дружині, яка розтовстіла після пологів? Розтовстіла після хвороби? Просто розтовстіла внаслідок нерозумного споживання вуглеводів багато років тому? І чи можна зраджувати стрункій дружині?

На ці питання у дружин немає відповідей. Тому що це не їхня зона відповідальності. Ви любите мені говорити, що відповідати можна лише за те, що контролюєш. Але хіба навіть найстрункіша жінка може контролювати чоловіка? Ні, для цього довелося б замкнути його в будинку без засобів зв’язку, тому що зрадити можна за п’ять хвилин і в туалеті. А поки чоловік виходить в навколишній світ, проблему гульок він вирішує сам. Це зона його відповідальності.

Зраджують і тисячам струнких жінок. Зраджують не тому, що дружина худа чи товста. А тому, що можуть. Це рішення, цілком і повністю прийняте чоловіком. До жінки воно має стосунку, хіба побічно, тому що їй доведеться вирішувати – що з цим робити.

Скажу вам страшну річ – потенція чоловіка це теж зона відповідальності чоловіка. Тому що вона – безпосередня функція його тіла, і не залежить від тіла дружини.

Мужики, ваша бойова готовність – це в основному ВАШ стан організму, ВАШ тестостерон, ВАШ рівень стресу. Не кладіть свій млявий болт на тендітні або товсті жіночі плечі. Це ваша зона відповідальності.

Що ще ви там любите говорити? Що чоловік повинен відчувати гордість за дружину? І що зі стрункою жінкою йти вулицею крутіше, ніж з товстухою?

Чи не хочете ви сказати, що ваш престиж – це знову жіноча зона відповідальності?

Чому президент може вийти з повною дружиною, і вважатися найкрутішою людиною країни, а менеджер Віталій не може? Йому для цього потрібна дружина тендітна, кредитний БМВ і новенький айфон. Хіба справа в дружині? Справа в Віталії.

Ніяка жінка не зробить завгоспа Віталія крутішим на голову. В крайньому разі, всі будуть говорити – треба ж, не могла знайти собі кращого. Крутим Віталія може зробити тільки твереза ​​голова, яка чітко працює, сміливість і наполеглива праця. А зовсім не худа дружина з накачаними губками.

Все б було добре, якби до цього хору скривджених хлопчиків не приєднувався ще й хор жінок, які теж не проти пригнобити кого-небудь за ознакою ваги.

Мовляв, очевидно, що ви, автор цих міркувань, жирне сало, яке хоче жерти, і не хоче змінюватися, заради жіночого щастя. І я вам скажу, що вони мають рацію. Заради жіночого щастя я не поворушу навіть лівим мізинцем.

Мені здається принизливим, що жінки витрачають стільки часу на підрахунок калорій, покупку «правильних» продуктів, роботу в залі і басейн тільки заради то, щоб чиясь маленька штучка повільно підвелася. Для цього є багато інших методів, таких, як похід в спорт-бар під ранок, поїздка в маршрутці без трусів або розміщення оголошення на сайті знайомств. Якщо це взагалі потрібно.

Але я не хочу, щоб ви думали, що я вважаю тіло неважливим.

Тіло дружини, безумовно, повинно бути привабливим. Але не для чоловіка, і не для якогось випадкового «мімокрокоділа», а для самої дружини.

Адже її, дружини, настрій, щастя, якісний секс і задоволення життям – це її зона відповідальності.

Це вона, вставши зранку, бачить в дзеркалі своє зображення. І зображення це має тішити, інакше день вже з самого початку буде зіпсований. Краще якщо воно, не має значення, худе чи повне, буде слухняним і здоровим. А не млявим, обвислим і хворим.

Це вона йде вулицею, і якщо йти постійно важко, то вагу знижувати потрібно, навіть якщо у тебе є десяток молодих коханців з гострим перцем.

Домовмося так. Чоловік відповідає за те, щоб йому було добре, дружина відповідає за те, щоб їй було добре. Не треба залазити на чужу територію.

Дата публікації: 09.04.2021 img Поділитися