Кухня Поради

У моєму холодильнику ніколи не смердить! 6 хитрощів, якими користуються навіть шеф-кухарі

Перевірені народні засоби для боротьби із неприємним запахом! Спробуйте!

14.01.2020 18:55

Якщо чистий холодильник погано пахне, часто причиною цього можуть бути деякі продукти, і просто вимити його недостатньо. Але існує чимало перевірених народних засобів, які допоможуть вам позбутися неприємного запаху в холодильнику.

1.Активоване вугілля

Залиште в холодильнику тарілочку з подрібненим активованим вугіллям, за ніч воно вбере в себе усі сторонні запахи. Якщо ви прогрієте в духовці цей порошок при 170-180 ° С, то він послужить вам ще раз.

Для профілактики активоване вугілля можна завжди тримати в холодильнику. Для цього потрібно лише зробити отвори в кришці невеликої ємності, покласти туди подрібнені таблетки і поставити в дверцята. Головне – не забувати періодично їх замінювати.

2.Оцет

Протріть всі стінки і полиці холодильника ганчірочкою, змоченою в оцтовому розчині. Для закріплення ефекту: залишити на полиці стакан з оцтом на кілька годин.

3.Кава

Підсмажте свіжозмелену каву, насипте у відкриту ємність, поставте в морозильній і основній камерах холодильника. Зверніть увагу: кава має бути гарячою, а холодильник відключений від електроживлення.

4.Сода

Також можна постійно тримати відкриту соду. Добре і мити холодильник содою. Це дуже ефективно.

5.Наповнювач для котів

Котячий наповнювач, сіль і цукор не гірше за інших позбуваються неприємного запаху. Поставте їх в холодильник у відкриту посудину, і вони зроблять свою справу.

6.Лимон

Ще один спосіб: прибирання за допомогою лимонного розчину. Сік з половинки лимона змішайте з водою і протріть холодильник зсередини ганчіркою, змоченою в цьому розчині. Цей спосіб чудово закріпить результат звичайного вологого прибирання.