Здоров'я та краса Народна медицина

Турбує цистит? Допоможе натуральний антибіотик

Це дуже дієвий засіб від циститу! Результат вас здивує!

Одним з малоприємних захворювань, що набули широкого поширення в сучасному світі, є запалення сечового міхура, або цистит. Це захворювання може бути ускладненням інших патологій.

Симптоми циститу: біль або поколювання при ходінні в туалет, похід в туалет що 10-15 хвилин, дискомфорт, кров в сечі.

Одні люди впевнені в тому, що цистит виникає через переохолодження, інші – що через мікроби. І ті, й інші праві одночасно. Тому що для розвитку захворювання важливі обидві умови: і наявність збудника, і зниження захисних сил організму.

Ефективний засіб від циститу

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу SN6.jpg

Цей народний засіб – природний антибіотик. Він допомагає позбутися від інфекцій сечовивідних шляхів швидко та безболісно. А головне, що полегшення буде вже після першого використання. Він зруйнує усі інфекції, які вас турбують.

Знадобиться: 200 г оливкової олії, 250 г лимону, 250 г меду, 250 г петрушки.

Петрушку потрібно промити та подрібнити в блендері. Додати цедру лимону, мед та олію. Всі інгредієнти змішати в чаші блендеру. Поставити суміш в холодильник. Приймати 1 ст. ложку цієї суміші щоранку. Мед має бути натуральним, а лимони без пестицидів. Щоб зробити лимони безпечними, помістіть їх в розчин води з содою на деякий час. Ретельно помийте петрушку перш ніж використовувати її.

Дата публікації: 04.02.2020 img Поділитися