вагінальні кульки

Тренування інтимних м’язів за допомогою вагінальних кульок

Чим сильніші м'язи піхви, тим яскравіші та насиченіші відчуття може отримувати жінка від близькості. Особливо корисно тренувати інтимні м'язи через кілька тижнів після пологів.

Чим сильніші м’язи піхви, тим яскравіші та насиченіші відчуття може отримувати жінка від інтимної близькості. Оргазми стають надзвичайно солодкими і радують тривалістю, що збільшилася.

Вагінальні кульки – зручні та недорогі пристрої для зміцнення вагінальних м’язів. За допомогою цих маленьких штучок можна зробити інтимні м’язи настільки міцними, що чоловік відчуватиме це членом при кожному статевому акті. А це означає, що приємні відчуття від інтиму посиляться не лише у самої жінки, а й її партнера.

Користь вагінальних кульок

Крім того, що ці інтим-вироби роблять жіночу піхву сильнішою та чутливішою, вони також допомагають справлятися з деякими проблемами статевої сфери. Жінки, які регулярно виконують вправи з інтимними кульками, не стикаються з таким неприємним явищем, як нетримання сечі.

Особливо корисно тренувати м’язи піхви жінкам через кілька тижнів після пологів, оскільки вагітність та пологові потуги часто призводять до зниження еластичності стінок вагіни. Плюс до цього – тренування із вагінальними кульками сприяють підвищенню лібідо.

вагінальні кульки

Якими бувають вагінальні кульки?

При виборі кульок для інтимних тренувань важливо об’єктивно та розумно оцінити можливості свого тіла. Початківцям і тим, у кого ослаблені вагінальні м’язи, слід вибирати моделі великого діаметра та малої ваги. Такі аксесуари найпростіше утримувати всередині лона силою внутрішніх м’язів.

У міру набуття досвіду бажано переходити до важчих кульок. Також слід змінити великі моделі на мініатюрні. Тоді процес зміцнення піхви піде швидше і призведе до приголомшливих результатів.

Вагінальні кульки розрізняють за такими критеріями:

  • Діаметр. Для початку варто звернути увагу на моделі діаметром від 3 см. А за кілька тижнів слід перейти до тренувань з кульками діаметром не більше 1,5 см.
  • Матеріал. Силіконові вироби дуже приємно відчуваються на шкірі. Але деяким подобаються жорсткіші девайси, виготовлені зі скла або металу. Тут все залежить від особистих уподобань.
  • Рельєф. Гладкі моделі чудово підходять для результативних тренувань. Але якщо хочеться ще отримувати сексуальне задоволення, варто придбати моделі з рельєфною поверхнею.
  • Кількість. Є одинарні кульки, а є ланцюжки з кількома ланками однакового чи різного розміру.
  • Додаткові функції. Найприємніша для жінок функція – вібрація. Такі кульки дарують море чуттєвого задоволення при їх використанні. Виконуючи тренування з віброкульками, можна отримувати справжні оргазми. Ще бувають девайси зі зміщеним центром важкості та обтяжені моделі (для ускладнення тренувань). Щоб зробити правильний вибір, варто спробувати різні варіанти.

Користуватися вагінальними кульками дуже просто. Перед тренуванням їх обережно занурюють у піхву, після чого активно перекочують усередині тіла, напружуючи та розслаблюючи м’язи вагіни. Щоб полегшити процес введення кульок у тіло, можна нанести на них трохи лубриканту.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook