Здоров'я та краса Краса

Стрижки, які зроблять вас молодшими

Зачіска здатна видозмінювати жінку, надавати її обличчю яскравості, фарб, виразності. Крім того, є стрижки, які візуально роблять образ молодшим, свіжішим.

Як вибрати стрижку, яка вам пасуватиме?

Насамперед відмовитися від гонки за модою, врахувати структуру волосся, тип обличчя та прислухатися до професіонала. Однак визначитися з уподобаннями найкраще до походу до майстра.

Існує думка, що у зрілому віці молодить лише коротка стрижка, але це не так, хоча правильна довжина безумовно грає роль. Дуже важливо підібрати саме свою довжину, яка йде вам найбільше і не забути про фарбування. Від кольору волосся залежить дуже багато, іноді потрібно лише освіжити стрижку, додати якусь нову деталь і підібрати інший тон волосся, щоб стати молодше візуально.

Омолаживающие стрижки для женщин разного возраста: как выбрать? - 1

Омолаживающие стрижки для женщин разного возраста: как выбрать? - 2

Омолаживающие стрижки для женщин разного возраста: как выбрать? - 3

Омолаживающие стрижки для женщин разного возраста: как выбрать? - 4

Тим, хто не готовий змінюватись кардинально, стилісти рекомендують звернутися до рівного зрізу. Цей трендовий варіант особливо виграшно виглядає з хвилястим укладанням, головне щоб хвилі були легкі.

Омолаживающие стрижки для женщин разного возраста: как выбрать? - 5

Омолаживающие стрижки для женщин разного возраста: как выбрать? - 6

Якщо пасма рідкі, волоски тонкі – точно відмовтеся від відрощування. Вам потрібна стрижка, яка візуально зробить пасма об’ємнішим, пишнішим. Є безліч відтінків, які також можуть оптично додати волоссю густоти.

Омолаживающие стрижки для женщин разного возраста: как выбрать? - 7

Омолаживающие стрижки для женщин разного возраста: как выбрать? - 8

Як би ви не мріяли про довгі пасма, якщо вони тонкі, то виглядатимуть недоглянуто, а вам додавати неохайності. Краще зробіть шикарну стрижку, яка додасть вам елегантності та шику. Чітко зрізаний боб, покладений хвилями, робить образ просто чудовим, а обличчя більш виразним.

Омолаживающие стрижки для женщин разного возраста: как выбрать? - 9

Правильне фарбування та грамотно підібрана стрижка здатна омолоджувати більш ніж на 10 років.
Зачіска виглядає густою, волосся блискучим.

Сивину зовсім не обов’язково зафарбовувати, якщо вам цього не хочеться. Достатньо надати волоссю гарний тон і зробити гарну стрижку.

Омолаживающие стрижки для женщин разного возраста: как выбрать? - 10

 

 

Дата публікації: 09.02.2022 img Поділитися