Сім'я Стосунки

“Справжні жінки хочуть близькості, а не шоколадок”: лист, який відкриє чоловікам очі!

Дещо ви, можливо, знаєте на підсвідомому рівні, але відкидаєте як реальність, тому що це ламає всі правила.

Мої дорогі чоловіки, жінки хочуть близькості. І вони хочуть її багато. Вони навіть можуть хотіти її більше, ніж ви!

В їхньому тілі горить маленький вогник, який чекає палива, щоб розгорітися. Це туга за дровами, великими товстими дровами, які зможуть горіти не одну годину, які розпалять таке полум’я, що ви будете дивитися в захваті від сили і яскравості палаючого світла.

Жінки хочуть, щоб ви зняли з них весь одяг. Вони хочуть, щоб ви дражнили їх своїми дотиками, щоб ви торкалися ніжно всього їх тіла, шиї, плечей, стегон – кожна частина нашого тіла дуже чутлива і чуттєва. Торкайтеся до них.

Дайте нашому тілу увагу, і воно відгукнеться гарячим бажанням. Не потрібно просто смикати груди або терти щось ще, щоб завести нас, ми вже горимо зсередини;

Вам потрібно просто розпалити багаття, а не запалити його.

Уявіть вже палаюче вогнище. Щоб його розпалити, потрібно просто підкинути дров. Для цього потрібен час: не кожна колода швидко розгориться. А іноді спалахує навіть якась дрібниця. В цьому і чарівність вогню: ніколи не знаєш, що його яскравіше запалить, він завжди змінюється і рухається, і ви повинні рухатися разом з ним.

Існує міф, що у чоловіків більший потяг, ніж у жінок, і що їм потрібно і вони хочуть більше близькості. Запитайте жінку за 30, наскільки вона любить і хоче, і у вас просто відпаде щелепа від її спраги пристрасті.

Ну це, звичайно, якщо вона вам відповість, що малоймовірно… Але якщо поговорити з жінкою “по душах”, увійти в її коло довіри, вона вам точно зізнається. Після 30 років у жінок бажання тільки зростає…

І саме тому ви і не знаєте, що ми любимо сеkс в трильйон разів більше, ніж шоколад

Дата публікації: 26.01.2021 img Поділитися