кіт сніг

Перший сніг: синоптик розповів, якою буде погода на вихідних

Погода протягом кількох наступних днів помітно зміниться. Синоптик розповів, де випаде перший сніг і якою буде температура на вихідних.

Синоптик Ігор Кібальчич, кандидат географічних наук, розповів, якою буде погода найближчими вихідними в Україні. 

Очікується зниження температури, перший сніг та сильний вітер

Атмосферні умови протягом кількох наступних діб помітно змінюватимуться і набудуть більш зимового характеру. З північного сходу Європи на територію нашої країни почне надходити холодне морозне повітря і одночасно активізується циклонічна діяльність над Чорним морем. Тому очікується нестійкий характер погоди у більшості областей. Найбільш інтенсивні опади пройдуть у південній та південно-східній частині України. У західних, центральних, східних областях випаде перший сніг. На півдні посилиться вітер місцями понад 20 м/с, на акваторії Чорного та Азовського морів очікується шторм. Прохолодна, але суха погода передбачається у північній половині країни.

Якою буде погода в суботу 18 листопада

  • У західних областях очікується нестійка та волога погода. Протягом доби пройдуть опади у вигляді снігу, мокрого снігу, подекуди з дощем. У Карпатах сильний сніг. Місцями налипання мокрого снігу, туман. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер північно-східний, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі +2…-3 °С, вдень 0…+5 °С. У Карпатах протягом доби -5…0 °С.
  • У північних областях мінлива хмарність, без опадів. Вітер східний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі +1…-4 °С, вдень +4…-1 °С.
  • У центральних областях мінлива хмарність, без опадів. Вітер східний, 7 – 12 м/с, вдень окремі пориви, 15 – 17 м/с. Температура повітря вночі +4…-1 °С, вдень +2…+7 °С.
  • У південних областях та Криму очікується нестійка погода. Пройдуть дощі. На Одещині та на півдні Криму сильні опади. Вітер східний, 9 – 14 м/с, пориви, 18 – 23 м/с. В Азовському морі та у північно-західній частині Чорного моря шторм. Температура повітря вночі +3…+8 °С, вдень +8…+13 °С.
  • У східній частині країни мінлива хмарність, без опадів. Вітер східний, 7 – 12 м/с. Температура повітря вночі +3…-2 °С, вдень +1…+6 °С.

В Україні прогнозують аномальну зиму

Якою буде погода в неділю 19 листопада

  • У західних областях мінлива хмарність, без опадів. Лише у другій половині дня у Карпатах та на Закарпатті очікується дощ із мокрим снігом. Вночі та вранці місцями туман. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі -6…-1 °С, вдень +3…-2 °С.
  • У північних областях мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі -6…-1°С, вдень +2…-3°С.
  • У центральних областях вночі без опадів, вдень сніг, мокрий сніг, місцями з дощем. Подекуди налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7 – 12 м/с, вдень місцями пориви, 15 – 20 м/с. Температура повітря протягом доби 0…+5 °С.
  • У південних областях та у Криму очікуються складні погодні умови. Пройдуть сильні дощі, на Одещині місцями з мокрим снігом. Вітер північно-східний, 9 – 14 м/с, пориви 17 – 22 м/с. В Азовському морі та на північному заході Чорного моря утримається шторм. Температура повітря +4…-1°С, вдень +2…+7 °С. У Криму протягом доби +7…+12 °С.
  • У східних областях вночі без опадів. Вдень дощ із переходом у сніг. На Донеччині значні опади. Подекуди налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 9 – 14 м/с. Температура повітря вночі +3…-2 °С, вдень 0…+5 °С.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook