До питання смерті західне населення нашої планети і східне – відносяться по-різному. На заході прийнято вважати, що душа людини підноситься після її смерті і потрапляє або в Рай, або в Пекло. Східне ж трактування смерті і її результату дещо відмінне від західної. На сході прийнято вважати, що душа людини продовжує свою подорож після смерті.
У східній традиції прийнято кремувати тіло покійного, у деяких народів прийнято спалювати його на багатті і разом з тілом всі речі господаря. Таким чином, питання, чи можна носити речі після померлого – не виникає.
Що стосується енергії смерті – біоенергетики в усьому світі вказують на те, що енергія живої людини відрізняється від енергії мерця. Багато екстрасенсів, розглядаючи речі небіжчиків, доторкаючись до них – можуть з точністю сказати що колишній господар речі – мертвий. Енергія смерті затягує, вона холодна і більш в’язка, ніж енергія життя – так вказують екстрасенси.
Позбутися від неї досить складно. Виправши річ неможливо випрати інформацію про життя і смерть її власника. Тому біоенергетики та екстрасенси і не радять купувати одяг, що був у вжитку. Вона може носити інформацію про свого померлого власника.
Християнська церква вважає все вищезгадане – марновірством. Забобон у християн – гріх. Однозначної відповіді на поставлене запитання церква не дає. Дуже часто можна зустріти як родичі приносять в Храм речі покійного для того щоб ті парафіяни, які їх потребують – змогли ними скористатися. Святіший Отець обов’язково ці речі святить.
Чого не варто робити з речами померлої людини
Чи можна носити речі після померлої людини? Не в перші сорок, а особливо дев’ять днів від її смерті. Часто родичі покійного ще до його поховання починають ділити майно. Це вважається великим гріхом, але люди заради наживи на нього йдуть. Вважається, що ще не упокійла душа спостерігає за всім, що відбувається в її колишньому будинку і покарання за подібні злодіяння родичів не змусять себе довго чекати.
Біоенергетики не рекомендують навіть спати в кімнаті покійного, щоб він не прийшов уві сні, не те щоб носити його речі. Звичайно ж, не у всіх є така можливість, але на сорок днів відкласти речі покійного і не чіпати їх – можна. Часто речі померлих дітей залишають для тих, хто молодше, для наступного потомства – цього робити не можна!
Улюблену ляльку або іграшку дитини краще поховати разом з ним, але ніяк не дарувати іншому малюкові. Енергетика у дітей набагато слабкіша, ніж у дорослих, нерідкі випадки, коли після подібних подарунків з дітьми трапляються нещастя. Навіть якщо померла старша дитина, молодшого не варто одягати в речі покійного.
Якщо у покійного було улюблене дзеркало, в яке він милувався – варто його закопати, можна навіть на могилі. Користуватися ним неможна. Дзеркала, які знаходяться в домівці, потрібно зняти і добре протерти.