Скільки можна зберігати продукти в морозилці. Інфоргафіка

А ви знаєте, скільки насправді можна зберігати продукти у морозильній камері? Ви, мабуть, будете здивовані, але терміни зберігання багатьох заморожених продуктів не такі, як ми вважаємо.

Скільки цей шматок м’яса лежить у морозилці? А ягоди? Уже на носі новий сезон ягід, а ви торішні ще не з’їли? Можливо, ці продукти зіпсувалися і їх варто викинути?

Скільки часу можуть зберігатися продукти у морозильній камері і коли починають втрачати якість, з’ясувала Українська правда. Життя і The Huffington Post.

Міністерство сільського господарства США пояснює, що заморожені продукти (від – 17 градусів за Цельсієм) у морозильній камері не псуються. Яле втрачають якість і смак.

Наприклад, заморожений банан не буде зіпсованим і через 2 роки, але смакуватиме та підтримуватиме свій колір і кремову текстуру лише близько 3 місяців.

Заморожування сповільнює рух молекул, мікроби входять в неактивну стадію, сповільнюється ріст мікроорганізмів, які спричиняють псування продуктів і харчові хвороби, пояснюють у міністерстві.

Після розморожування мікроорганізми знову стають активними.

Ми переклали рекомендації міністерства сільського господарства США щодо того, скільки можуть перебувати продукти у морозильній камері до того, як почнуть втрачати свою якість (не псуватись).

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook