Город Садиба

Щоб огірки не хворіли

Огірки дуже примхливі до поливу. Їх не можна переливати (можуть гнити) і пересушувати (гірчитимуть). І обов’язково поливати теплою водою!

ГЕТЬ КЛІЩІВ!

Дуже часто господарі помічають, що на листі огірків з’являються цятки, воно скручується й опадає. Такої шкоди може завдати павутинний кліщ. Оселившись на нижньому боці молодих листків, він висмоктує з них сік. Проти кліща застосовують цибулевий настій (200 г сухого цибулевого лушпиння заливають 2 л гарячої води, настоюють дві доби, потім проціджують і розбавляють водою 1:2). Із хімічних засобів застосовують колоїдну сірку в концентрації 1–1,5% (100–150 г на 10 л води).

ПОЛИВАЙ, ТА НЕ ЗАЛИВАЙ.

Огірки дуже примхливі до поливу. Їх не можна переливати (можуть почати гнити) і пересушувати (гірчитимуть). І обов’язково поливати теплою водою!

РЕЦЕПТ ПРОТИ ВСІХ ОГІРКОВИХ ХВОРОБ.

Рецепт хоч і дуже простий, однак ефективний. Потрібно огірки обробляти таким розчином: у відро води додати 30 крапель йоду, 20 г господарського мила і 1 л молока. Обприскування можна проводити приблизно через кожні 10–12 днів: 14 червня, 26 червня, 7 липня, 19 липня, 1, 11, 25 серпня і 7 вересня

Дата публікації: 17.07.2017 img Поділитися