Духовність Життєві історії

Що відбувається з дyшею на 3, 9 і 40-й день і чому так важливо молитися в цей час?

Що відбувається з душею після смерті? Чому так важливо у перші 40 днів молитися про померлого? Прочитайте це, щоб знати!

Існують певні періоди, які душа проходить перш ніж потрапити на небо. Саме в ці дні – 3, 9 і 40 – рідні поминають покійного. Однак, не всі з нас знають, що саме означають ці дні для душі.

Перші три дні

Перший і другий день вийшла з тіла людини душа повністю вільна. Вона може літати по світу, перебувати поруч зі своїми близькими, спостерігати за всім, що відбувається на Землі. А на третій день душу закликає Бог для того, щоб провести Правосуддя.

До дев’ятого дня

Наступні дні з 4 по 9 душа людини живе в Раю. Тут вона забуває про все, що було з нею на Землі, про близьких людей. Вона вивчає життя тих, хто потрапив сюди після Правосуддя. А на 9 день душа вирушає до Бога на Суд.

Саме на 9 день всі, хто знав людину, поминають її і просять Бога про порятунок душі. У цей день приходять всі ті, хто хоче помолитися за душу людини. Не можна в цей день влаштовувати свято або трагічний захід. Потрібно просто добре молитися за людину.

40 днів

Після 9 дня душа вирушає з ангелами в Пекло, щоб подивитися, яке життя там. Душа повинна в цей період думати і каятися в своїх діях. На 40 день вона повертається до Бога. Саме в цей день Бог ухвалює остаточне рішення, де буде знаходитися душа померлого до Страшного суду. Тому в цей день близькі знову моляться за душу покійного і просять залишити її в Раю.

Тому так важливо в ці 40 днів добром згадувати людину.

 

Дата публікації: 01.04.2022 img Поділитися