Багатьом добре допомагають зігріваючі компреси на ніч. Перше, що потрібно зробити – це забезпечити шиї спокій, так як біль часто посилюється саме при русі. У разі, якщо ваша робота пов’язана з фізичними навантаженнями, доведеться взяти лікарняний.
Ще один важливий момент – це прогрівання. Використовуйте зігріваючі мазі і обов’язково одягніть шарф з натуральної вовни. Це допоможе швидше зняти запалення.
Ні в якому разі не допускайте нового переохолодження, інакше все лікування піде нанівець, якщо у вас вже продуло шию! Навіть у теплому приміщенні намагайтеся утриматися від кондиціонера або просто постарайтеся направляти потік повітря таким чином, щоб він не зачіпав вас безпосередньо.
Багатьом добре допомагають зігріваючі компреси на ніч, наприклад, з марлі, змоченої в спирті. Додайте до лікування легкий масаж, який дозволить зняти неприємні відчуття. Коли біль стає зовсім нестерпним, можна прийняти знеболююче, але не забудьте перед цим проконсультуватися з лікарем.
Консультація також необхідна, якщо біль в шиї не проходить кілька днів. У звичайних випадках при використанні зігріваючих мазей симптоми проходять вже через 2-3 дні. До лікаря важливо звернутися не тільки для того, щоб швидше вилікувати міозит, але і для того, щоб виключити можливість ускладнень – наприклад, захворювань гортані та подальшого запалення.