Здоров'я та краса Сам собі лікар

Що потрібно знати про Канефрон®H

Сучасна урологія шукає нові підходи для лікування інфекцій сечовивідних шляхів. Фармакологія повертається до витоків – продукції фітопрепаратів на основі рослинних екстрактів.

Сучасна урологія шукає нові підходи для лікування інфекцій сечовивідних шляхів. ВООЗ давно прийшла до висновку, що безконтрольний прийом антибіотиків сприяє розвитку нових штамів мікроорганізмів з високою антибіотикорезистентністю. Тому фармакологія повертається до витоків – продукції фітопрепаратів на основі рослинних екстрактів. І один з них – Канефрон® H.

Коли потрібен Канефрон® H

Канефрон в таблетках або краплях показаний при багатьох недугах сечовидільної системи:

  • сечокам’яна хвороба;
  • пієлонефрит;
  • цистит.

Канефрон® H розроблений відповідно до концепції фітонірингу, яка гарантує точне дозування біологічно активних речовин лікарських рослин в кожній таблетці і краплі. Для його виготовлення компанія відбирає тільки найкращу власну сировину, вирощену на екологічно чистих ґрунтах Європи. Це одна з головних причин швидкої та ефективної дії препарату. Унікальна трьохкомпонентна формула надає комплексну дію:

  • знімає спазм і біль;
  • нормалізує сечовипускання;
  • допомагає видаляти дрібні кристали солей і каміння;
  • бореться з хвороботворними мікроорганізмами і заважає їм закріпитися на стінках сечовивідних шляхів.

Канефрон® H чи антибіотики

Звичайно ж, у важких ситуаціях без прийому антибіотиків не обійтися, але сьогодні лікарі переглядають ставлення до необхідності антибіотиків і призначають їх за суворими показаннями, адже ці препарати можуть викликати ряд побічних ефектів:

  • можуть надавати підвищену сенсибілізацію або патологічну сприйнятливість організму, і навіть вплив на нирки і печінку;
  • викликають ряд порушень з боку шлунково-кишкового тракту;
  • провокують дисбактеріоз і вбивають природну мікрофлору сечовивідних шляхів.

Обережно слід ставитися до призначення антибіотиків дітям. До того ж не варто забувати про антибіотикорезистентність. Чим частіше призначається антибіотик, тим вища ймовірність, що незабаром він стане неефективним. Тому, якщо інфекція неускладнена, уролог може призначити альтернативу – наприклад, фітопрепарат з доведеною ефективністю Канефрон® H. Він захищає природний мікробіом і ефективно бореться із запальними захворюваннями нирок і сечового міхура.

Як приймати Канефрон®H

Детальна інструкція застосування знаходиться в упаковці з препаратом. Ви також можете уточнити дозування у вашого лікаря. Стандартна доза для чоловіків і жінок однакова, вона становить 2 таблетки або 50 крапель тричі на день. Препарат дозволений до прийому дітям з 12 років в такому ж дозуванні.

Під час курсу лікування препаратом Канефрон® H рекомендується пити більше рідини. Це сприяє природному виведенню піску, конкрементів, інфекції з сечовивідних шляхів і нирок. Канефрон® H можна приймати тривалими курсами, але видиме полегшення при циститі і пієлонефриті настає вже через 1-3 дні.

Обов’язково відвідайте лікаря і проконсультуйтеся з ним щодо прийому фітопрепарату! Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

________________________________________
1. Основні принципи фармакотерапії рецидивуючих інфекцій сечових шляхів, д.м.н., проф. А.Л. Вєрткін, А.В. НОСОВА, ГБОУ ВПО МДМСУ, кафедра терапії, клінічної фармакології та швидкої медичної допомоги.
2. WHO guidelines on good agricultural and collection practices (GACP) for medicinal plants. World Health Organization Geneva 2003.

Інформація про ліцензію МОЗ: таблетки №60, РС № UA/4708/02/01 от 22.12.2016 № 1389, краплі 100 мл, РС № UA/4708/01/01 от 22.12.2016 № 1389

Дата публікації: 19.04.2021 img Поділитися