Що насправді означає здатність чоловіка витрачати гроші на жінку

Гроші - це один з каналів енергетичної зв'язку між чоловіком і жінкою. Якщо хтось не може давати, а хтось брати, то зв'язки порушені.

Гроші – важливий аспект відносин. Це не просто папірці, це енергія, яку чоловік дає жінці…

За вашим ставленням до фінансів, за бажанням і здатністю приймати їх від чоловіка стоїть ваше глибоке ставлення до нього і ваша здатність приймати взагалі. Це ваше ставлення до себе, до людей і життя.

Якщо ви впевнені в собі, то питання: «Чи потрібно брати в чоловіка гроші?» не виникне навіть у вашій голові. А якщо ні, то ви будете завжди сумніватися в цьому питанні, переживати, чи не занадто багато ви просите або не занадто мало.

Ви будете гроші ставити на перше місце або будете віддавати останнє за садок дитини, не наважуючись озвучити чоловікові свої матеріальні проблеми.

Розумна, любляча жінка завжди відчуває, коли і як сказати про свої бажання. А для люблячого чоловіка буде достатньо почути один раз прохання або бажання своєї партнерки.

Якщо жінка не відчуває любові і емоційного тепла від чоловіка, він не дає їй те, чого вона по-справжньому потребує, то вона може карати його грошима і отримувати невелике внутрішнє задоволення, яке часом виражається в конкретних цифрах або речах.

В цьому випадку для жінки гроші – це слабке заспокоєння і маленьке доказ чоловічої любові до неї.

Для когось фінанси – це чоловічий атрибут, як годинник. Здатність заробляти вимагає чоловічого складу розуму і наявність чоловічих якостей. Жінка мимоволі починає поважати забезпеченого чоловіка, відчуваючи його силу або, навпаки, починає боятися його.

Хтось інтуїтивно розуміє, що прив’язати до себе чоловіка можна, якщо він викладається в стосунки. Для одних чоловіків дуже дорогий час. Жінка буде просити провести час з нею. Якщо чоловік починає чимось жертвувати в стосунках, то він прив’язується до жінки і починає цінувати її і дорожити нею.

Якщо жінка знає, що чоловік витрачає гроші з небажанням, і вона починає його берегти від переживань, то вона трохи помиляється. Будь-яке емоційне залучення чоловіки в відносини створює міцний зв’язок з вами. Не потрібно боятися набридати чоловіку своїми проханнями.

Цей страх, швидше за все, виникає, коли ви самі відчуваєте незручні, коли просите грошей.

За здатністю чоловіка витрачати гроші на жінку стоїть його глибоке ставлення до віддачі. Скупий чоловік навряд чи буде щедрий з жінкою на емоції.

Гроші – це, перш за все, енергія, яку чоловік дає жінці. Це не просто папірці, а це його чоловіча сила, його спосіб утримати жінку поруч з собою. Не в плані покупок, а в плані глибоких несвідомих установок, які відображають загальну здатність бути в близьких стосунках.

Чи потрібно брати в чоловіка гроші?

Відповідь на це питання можете дати тільки ви. Чи готові ви приймати чоловічу енергію і давати свою – жіночу. Чи готові ви до відносин з ним? До обміну? І до взаємодії?

Якщо у когось з вас є син, то згадайте, як він готував вам подарунки до дня народження і інших свят. Як збирав гроші, які ви давали йому на обід, тільки для того, щоб купити вам букетик мімози на 8 березня. Пам’ятайте, як він завжди хотів зробити щось приємне для вас, заслужити ваше схвалення і похвалу?

Якщо мама в ранньому дитинстві не відбила у хлопчика це бажання, то він буде також намагатися порадувати дружину і дітей.

А тепер уявіть, такий хлопчик одружується, і дружина каже йому, що їй від нього нічого не треба, гроші не головне, головне – любов. Що жінка робить з чоловіком? Каструє! Причому відразу.

У перший рік дуже хочеться саме любові і уваги, і ось цей чоловік починає любити жінку, але, на жаль, не маючи грошей. Він звикає, не заробляє гроші, розслабляється, а потім дружина починає звинувачувати його в тому, що він не здатний заробляти.

У цьому випадку ваша скромність і любов до чоловіка вбиває в ньому чоловіка. А потім ви ж самі втратите до нього повагу, і від ваших почуттів не залишиться і сліду.

Не перегинати палицю!

Деякі жінки міркують так: «Якщо любить, сам повинен все розуміти. Просити не красиво».

Дивлячись як просити! Якщо ви при цьому відчуваєте сором і незручність, то ви дійсно просите. А якщо щиро, з любов’ю до чоловіка говорите про свої бажання – це більш ніж нормально.

Якщо чоловік не дає жінці грошей, це в першу чергу говорить про те, що він не готовий бути в справжніх близьких відносинах. Йому нема чого дати вам, а значить, ніякого обміну енергіями не відбувається. Відносини – це обмін.

Чоловік – ваше дзеркало. Вам також не має що дати йому, хоча вам може здаватися зворотне. Я говорю про безкорисливу віддачу, про здатність любити іншого, як самого себе.

Якщо жінка боїться, соромиться брати гроші у чоловіка, то її ставлення до таких прохань відображає її глибоке ставлення до чоловіків – страх, провину, сором, ніяковість, зніяковілість. Точно також і в зворотній ситуації. Якщо жінка вимагає грошей, не залишає вибору чоловікові і не бачить самого чоловіка за грошима, то чого вже тут говорити про любов.

Гроші – це один з каналів енергетичного зв’язку між чоловіком і жінкою. Якщо хтось не може давати, а хтось брати, то зв’язки порушені. Задумайтесь над своїм ставленням до чоловіків в загальному. Чи не відображає проблема з грошима в ваших стосунках інші, більш глибокі складності.

Якщо в парі панує любов, то природне бажання чоловіка – забезпечувати сім’ю і дружину. Це ж так приємно відчувати себе господарем. А жінка з вдячністю і задоволенням приймає його дари і своїми бажаннями підтримує його прагнення діяти, роздуваючи тим самим вогонь його чоловічої сили і енергії.

Не каструйте своїх чоловіків!

Або інший приклад, коли у жінки вимоги просто несумірні з можливостями партнера. Що вона робить? Правильно, знову каструє. Тільки вже по-іншому. Вона повідомляє: «Як би ти не старався, а все одно не зробиш мене щасливою». Ну хіба буде у чоловіка стимул щось робити?

Великий розрив у ваших бажаннях і чоловічих можливостях унеможливлює його зростання. У чоловікові не потрібно вбивати бажання. А значить, ваші прохання повинні бути трохи вище того, що він може сьогодні. Так ви будете мотивувати його, створюючи для нього зону найближчого розвитку.

Фінанси у відносинах відіграють важливу роль. Якщо жінці не потрібні від чоловіка гроші, то це говорить про те, що вона не хоче або боїться приймати сильного партнера в свій простір – господаря. Чи не хоче брати на себе зобов’язання, не хоче бути його дружиною по-справжньому. Бути дружиною і ВІДЧУВАТИ себе дружиною – це різні речі.

Як тільки жінка відмовляється від чоловічих грошей, вона в цей момент відмовляється від чоловіка.

Що стоїть за жіночою скромністю? Страх втратити партнера? Бажання довести свою безкорисливу любов? Бажання зберегти свою свободу і незалежність?

Чому соромно або незручно брати гроші від людини, якого щиро любите? Беручи у нього гроші, ви ростете в своїх очах чоловіка і відкриваєте для себе дорогу до його поваги. Він завжди повинен думати, де і як заробити гроші.

Ці думки включають його чоловічу енергію. У нього має бути бажання радувати свою кохану, за умови, що сама жінка не вбиває це бажання.

Пам’ятайте! Чоловік хоче бути потрібним, коханим і найголовніше – бути найкращим для вас! Відкидаючи його гроші, ви позбавляєте себе можливості бути з ним, любити і поважати його.

Ірина Гаврилова-Демпсі

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook