Здоров'я та краса Народна медицина

Не вірте усьому, що говорять про чорнобривці!

Ці яскраві квіти можна побачити майже біля кожної сільської хати. Та в інтернеті все більше інформації, що ці квіти мають лікувальні властивості. Ми дізналися, чи це правда.

В інтернеті можна знайти багато інформації про користь чорнобривців. Пишуть, що їх варто застосовувати для лікування шлунку, печінки, нирок, діареї, зниження цукру в крові при діабеті, покращення обміну речовин та зміцнення імунітету. У публікаціях пропонують різні варіанти вживання чорнобривців — настоянки, інгаляції, чаї та відвари.

Однак, цьому немає підтверджень, – пише voxukraine.org. Жодне дослідження не підтверджує ефективність чорнобривців при згаданих станах чи захворюваннях.

У статтях про альтернативні методи лікування не завжди чітко стверджують, що рослина ефективна проти низки станів чи захворювань. Однак, у цих матеріалах не згадують доказову медицину, пропонують рецепти застосування відварів, настоянок чи мазі з різних рослин.

У мережі можна знайти безліч порад, як лікуватися. Часто такі поради недієві, а іноді небезпечні для здоров’я. Тому перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звернутися за консультацією до лікаря.

Дата публікації: 30.11.2021 img Поділитися