Діти Сім'я

Розвиваємо дрібну моторику: який матеріал купити для ліплення дитині

Під час ліплення дитина тісніше знайомиться з навколишнім світом, вивчає форми та кольори, розвиває дрібну моторику та просторову уяву. А найголовніше – в цікавій ігровій формі проявляє свої таланти та розвиває фантазію. Ділимося коротким оглядом найпопулярніших різновидів пластиліну.

Чому діти так люблять ліпити? Бо це неймовірно захопливий процес, завдяки якому можна створювати чарівні світи, мальовничі галявини та навіть вигадувати чудернацьких звірів. Під час ліплення дитина тісніше знайомиться з навколишнім світом, вивчає форми та кольори, розвиває дрібну моторику та просторову уяву. А найголовніше – в цікавій ігровій формі проявляє свої таланти та розвиває фантазію.

Обираючи матеріал для ліплення, можна розгубитися від величезного розмаїття. Як обрати найкращу основу для майбутніх скульптур та поробок? Ділимося з вами коротким оглядом найпопулярніших різновидів пластиліну.

Тісто для ліплення Kite

Найперший матеріал для створення фігурних поробок, з яким діти знайомляться ще з 3 років (звичайно ж, під наглядом дорослих). Чому саме тісто? Раніше усі ліпили з пластиліну мало не з пелюшок –  і нічого. Але саме досвід минулих років і підказав, що малята потребують особливого матеріалу для створення  своїх перших колобків, черв’ячків та равликів. І ось чому тісто найбільше підходить для дітей від 3 років:

 • Тісто для ліплення повністю безпечне за умови використання за призначенням. В його основі – борошно, вода, харчові барвники та інші нешкідливі складники. Тож воно безпечне навіть якщо дитя ненароком проковтне шматочок.
 • Легко відмивається від будь-яких поверхонь та не залишає жирних слідів – приємний бонус для батьків. Адже малюки – такі малюки. Як би вони не старалися, а щось візьме та й впаде на підлогу, а щось – прилипне до рукавів.
 • М’яке та пластичне – тісто легко розминається навіть манюсінькими пальчиками та чудово тримає форму. Неймовірно приємне на дотик та має однорідну текстуру. Частинки добре з’єднуються між собою: тож у новоствореного кота не відвалиться вухо, а в равлика не відвалиться його «будиночок».
 • Кольори відмінно змішуються – можна створювати безліч відтінків.
 • Обов’язково зберігати в щільно закритих контейнерах – твердіє на повітрі протягом 24 годин.

Восковий пластилін Kite

Класичний пластилін для дитячої творчості, але з удосконаленим складом. Він зберігає усі переваги, за які ми його любимо, але дуже відрізняється від матеріалів попередніх поколінь. Пластилін Kiteм’який, яскравий та не має різкого запаху.

 • Легко та швидко розминається в руках, не потребує попереднього нагрівання.
 • Не липне до рук і не залишає жирних слідів, чудово розкочується по дошці.
 • Не твердіє та не кришиться – можна використовувати повторно.
 • Безпечний склад і нейтральний аромат.
 • Приголомшлива палітра кольорів, які чудово міксуються: можна створити багацько нових відтінків.
 • Ідеально для школи, садочка та домашньої творчості.

Повітряний пластилін Kite

Цей матеріал має надзвичайну особливість. Цікаво? Зараз розповімо.

 • Поробки перетворюються на іграшки – вироби мають унікальну властивість: на відкритому повітрі пластилін набуває особливої фактури, яка нагадує каучук. Можна зліпити багато різнокольорових м’ячиків-стрибунців, фігурки звіряток та навіть одяг для ляльок.
 • Легко ліпити, адже повітряний пластилін має дуже приємну та пластичну текстуру.
 • Чарівна палітра – велике розмаїття кольорів. 

Набори для ліплення Kite

Ліпити ще цікавіше з захоплюючими наборами від Kite! Немає меж для фантазії, коли у тебе є великий вибір кольорів, спеціальні формочки та розвиваючі картки з завданнями.

А щоб стіл був чистий і дрібні деталі було легше опрацьовувати – обов’язково придбайте спеціальну дошку та стеки.

Дата публікації: 18.10.2021 img Поділитися