Здоров'я та краса Консультація лікаря

Пластична хірургія: від мрій до реальності

У волинян повинна бути можливість скористатися послугами досвідченого пластичного хірурга за прийнятними цінами і при цьому не їхати світ за очі.

Нереально дорого, небезпечно, недоступно, лише для зірок… Міфи про естетичну хірургію розвінчує пластичний хірург медичного центру «Боголюби» Олександр МАТВІЮК.

– З якими поширеними стереотипами щодо пластичної хірургії доводилось стикатись?

– Багато людей вважають, що пластична хірургія – це дуже дорого і майже недоступно, так звана забаганка багатих. Але це далеко не так. Не усіх людей природа наділила красивим тілом. Пластична хірургія не змінює людей, а корегує недоліки, тим самим лікує не тільки фізіологічні вади, а й усуває різного роду психологічні проблеми, основна з яких – невпевненість в собі, невпевненість в красі власного тіла і як наслідок – занижена самооцінка.

Для прикладу – зміни жіночого тіла після народження та годування дітей. Природа не дає можливості повернути втрачену красу. На мою думку, це несправедливо. Більше того, через проблему втрати пружності грудей та живота, багато жінок відмовляються народжувати взагалі, або відтягують цей момент, зберігаючи тим самим красу тіла. Саме в таких випадках доречною є допомога пластичного хірурга.

– Яка пластика нині найзатребуваніша? З чим найчастіше приходять пацієнти?

– Безумовно, що лідерство в цьому питанні зараз належить представницям прекрасної статі, напевно, тому що турбота про свій зовнішній вигляд і бажання виглядати чудово проявляється у них вже в ранньому дитинстві. Якщо говорити про вік, то можна виділити дві вікові групи. Перш за все, це пацієнтки у віці 18–20 років, вони найчастіше прагнуть позбутися від вроджених вад або набутих травм.

Друга, найчисленніша група – дівчата 20–45 років, які роблять пластику грудей (збільшення, зменшення, підтяжку молочних залоз), блефаропластику (пластика повік), ліпосакцію, абдомінопластику (пластика живота).

Чоловіків, які звертаються до послуг пластичних хірургів значно менше, хоча, на думку фахівців, які досліджують популярність ринку таких послуг, серед чоловічого населення, їхня кількість щорічно збільшується. Найчастіше це операції з пластики живота (абдомінопластика) або пластика вушних раковин (отопластика).

– Якщо говорити про ціну і якість, то чи є сенс їхати на пластичні операції до Києва або за кордон?

– Я вважаю, що у жителів Волині повинна бути можливість скористатися послугами досвідченого пластичного хірурга за прийнятними цінами, отримати бажаний ефект і результат, і при цьому не їхати світ за очі. Ми використовуємо всі сучасні методи та технології в проведенні пластичних операцій, працюємо на новітньому обладнанні, а медичний персонал клініки досконало володіє всіма методиками для того щоб проводити операції з мінімальним ризиком для пацієнта та максимально бажаним ефектом.

На сьогодні в МЦ «Боголюби» всі консультації проводяться мною індивідуально та безкоштовно. Кожен пацієнт може не тільки отримати відповідь на всі питання, а й поцікавитися, де і як буде проводитися операція, дізнатися про методи та їх особливості, а також переконатись, що пластична хірургія – це реально, якісно та доступно! То чому б цим не скористатися?

Жінка просто зобов’язана мати гарний вигляд. Така у неї місія – поширювати навколо себе красу, позитив, сексуальність. Але з настанням певного віку підтримувати молодість стає дедалі складніше. На щастя, сучасна медицина просунулася настільки, що реально дозволяє жінці продовжити молодість і привабливість, затримати процеси старіння. Нині багато втручань у сфері пластичної хірургії стали малоінвазивними (ендоскопічними), вони не вимагають тривалого періоду відновлення і дозволяють вести звичний спосіб життя практично відразу після операції.

– Як вважаєте, чому пластична хірургія набуває все більшої популярності у світі?

– Пластична хірургія однозначно затребувана. З точки зору попиту, я думаю, що буму ще немає. Вже є високий інтерес, все менше забобонів і упереджень. Щодо технологій і рівня проведених операцій, то наші хірурги роблять часом такі складні й унікальні речі, про які за кордоном лише говорять. Ми багато вчимося, прагнемо охопити максимальний обсяг знань і не боїмося впроваджувати їх в роботу. Пластична хірургія – повертає людям не тільки красу тіла, а й дещо більше – відчуття молодості та впевненості.

– Як правильно обрати пластичного хірурга?

– Завдання пацієнта під час попередніх консультацій зрозуміти і прийняти рішення: чи готовий він віддати себе саме в ці професійні руки? І для цього потрібно і самому готуватися до розмови, бути, що називається, в темі, і уважно слухати, що саме розповідає лікар. Лікар щодня здає іспит не тільки на профпридатність, а й на людяність. І ким би не був лікар за своєю спеціальністю, він або хороший, або поганий. До одного прагнуть на прийом всі, а іншого – уникають. І ще важливо вчитися. Для мене, як для хірурга, дуже важливим є досвід і знання майстрів, метрів хірургії. Щоб бути на рівні, хірург повинен брати участь в міжнародних конференціях, семінарах, майстер-класах. Їх у світі проходить величезна кількість. Потрапити на всі, які цікаві, неможливо. На це немає часу, та й фінансово це дуже дорого. Тому я намагаюся вибрати заходи максимально корисні, затребувані саме моєю практикою.

Медичний центр «Боголюби», Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
dr-matviyuk.com.ua, 050 886 81 80, [email protected]

Дата публікації: 12.04.2017 img Поділитися