Духовність Сім'я

“Речі не такі, якими здаються”: мудра притча про двох ангелів

Два ангела подорожували і зупинилися на нічліг в будинку багатої сім’ї.

Сім’я була негостинна і не захотіла залишити ангелів у вітальні. Замість того вони були укладені на нічліг в холодному підвалі. Коли вони розстеляли ліжко, старший ангел побачив діру в стіні і заклав її. Коли молодший ангел побачив це, то запитав, для чого.

Старший відповів :

– Речі не такі, якими здаються.

На наступну ніч вони прийшли на нічліг в будинок дуже бідної, але гостинної людини і його дружини. Подружжя розділили з ангелами небагато їжі, яка у них була, і сказали, щоб ангели спали в їх ліжках, де вони можуть добре виспатися.

Вранці, після пробудження ангели побачили, що господар і його дружина плачуть. Їх єдина корова, молоко якої було єдиним доходом сім’ї, лежала в хліві мертва.

Молодший ангел запитав старшого:

– Як це могло статися? Перший чоловік мав все, а ти йому допоміг. Інша сім’я мала дуже мало, але була готова поділитися всім, а ти дозволив, щоб у них померла єдина корова. Чому?

– Речі не такі, якими здаються, – відповів старший ангел. – Коли ми були в підвалі, я зрозумів, що в дірі в стіні був скарб із золотом. Його господар був грубий і не хотів зробити добро. Я відремонтував стіну, щоб скарб не був знайдений.

Коли на наступну ніч ми спали в ліжку, прийшов ангел смерті за дружиною господаря. Я віддав йому корову. Речі не такі, якими здаються.

Ми ніколи не знаємо все. І навіть, якщо маєш віру, тобі треба вселити довіру, що все, що приходить, є в твою користь і для твого добра. А це зрозумієш лише з часом.

«Знаємо ж, що тим, які люблять Бога і які покликані за його передбаченням, все виходить на добро» (Рим. 8:28).

Дата публікації: 23.07.2021 img Поділитися