Психологічний тест: який чоловік найбільше подобається? Відповідь відкриє, яка ви жінка

Хто з них – ваш типаж? Чоловік, який симпатичний вам найбільше, охарактеризує вас як жінку. Подивіться на цих чотирьох чоловіків. Хто здається вам найбільш привабливим? Психологи склали тест, який відкриє багато цікавого про ваш характер.

Перший чоловік

Ви дама практична і земна. Вас не тривожать гарненькі та істеричні представники чоловічої статі. Вам подобаються люди конкретні, щирі, по-хорошому прості. Ви жінка врівноважена і грунтовна, любите все якісне і дороге. Ви багато працюєте, тому і відпочиваєте добре. Якщо вам щось не подобається, то ви не боїтеся все кинути і почати заново. Ви легко адаптуєтеся до нової ситуації, а тому ніколи не втрачаєте нові можливості. За типажеи ви більше схожі на ділову жінку, ніж на матір великого сімейства.

Другий чоловік

Ви жінка творча і артистична. Вас не приваблюють чоловіки, яких цікавить тільки телевізор і їжа. Вам потрібен талановитий співрозмовник, людина з широкою і доброю душею. Дружба з партнером для вас важливіше пристрасті. Ви будете довго залишатися ніжною і юною, тому що у вас такий склад особистості від природи. Інші набувають з віком серйозність, але це не про вас. Ви і на пенсії збережете риси чарівної й радісної дитини. За типажем ви тонка і ексцентрична жінка.

Третій чоловік

Ви не боязкого десятка. Так було не завжди. Ви належите до того рідкісного типу жінок, які стають з роками кращими у всьому. Згодом ви стали розумнішими, мудрішими, більш того – ви розцвіли зовні. З боязкої дитини ви перетворилися на самодостатню особистість, яка прекрасно знає, що і навіщо вона робить. Ваш головний скарб – ваш мозок. У вас є свій підхід до будь-яких починань. Якщо ви слухаєте себе, то можете досягти успіху в будь-яких областях. Час йде вам на користь, так що ви завжди в плюсі.

Четвертий чоловік

Ви чарівна жінка. Таке серце – рідкісна гідність. Ви справжній чоловік, на якому багато що тримається. Ви витрачаєте багато сил на те, щоб наситити енергією людей навколо. На ваших емоціях тримається атмосфера на роботі і вдома. Ви вмієте надихати людей, заспокоювати, управляти ними. Це справжній талант, який не всім дається. Інтуїція – ще один інструмент, який даний вам природою. Ви пливете за течією, при цьому спритно лавіруєте між підводними каменями. Слухайте себе, і тоді завжди все буде виходити.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook