Здоров'я та краса Сам собі лікар

Природні компоненти для профілактики та допомоги при лікуванні

У нашій країні стереотипи про невідворотність хвороб у певному віці та нехтування елементарними правилами, як треба стежити за своїм самопочуттям, відходять в минуле. Дедалі більше людей починає використовувати дієтичні добавки, які є ефективним методом профілактики захворювань.

Раціональне харчування – запорука нормалізації процесів обміну в організмі

Нині швидкі темпи життя зумовлюють нас бути більш спритними, вправними та активними. Забруднене довкілля та високі психоемоційні навантаження, малорухливий спосіб життя чинять негативний вплив на здоров’я. Саме тому сьогодні зростає популярність Здорового Способу Життя та надання переваги натуральним продуктам природного походження для попередження та профілактики захворювань.

Збалансоване харчування та нормалізація режиму роботи/відпочинку допоможуть зберегти здоров’я, сприятимуть зміцненню організму для опору хворобам. Звичайно, для здоров’я організм має отримувати необхідні поживні речовини: білки, жири, вуглеводи, амінокислоти, вітаміни, мінерали, харчові волокна.

Саме тому є доцільним доповнення раціону натуральними засобами, що містять необхідні поживні речовини та не містять хімічних речовин у своєму складі.

Відмінність від лікарських препаратів

Якщо детально проаналізувати властивості дієтичних добавок в порівнянні з традиційними засобами, які зазвичай рекомендують медики, можна відзначити декілька переваг:

  • при застосуванні згідно рекомендацій вони повністю нешкідливі для організму;
  • тривала дія зі стабільними і якісними результатами;
  • використання з профілактичною метою дозволяє уникнути хвороби та має на меті суттєву економію коштів (профілактика завжди дешевша, ніж лікування);
  • використання в лікувальних схемах за рекомендацією лікарів дозволить швидше подолати хворобу та повернутися до нормального повноцінного режиму праці

Натуральні речовини, які використовуються в дієтичних добавках даровані людині самою природою для збереження здоров’я та попередження захворювань. Вони допомагають організму пристосовуватись до несприятливих факторів навколишнього середовища.

Натуральні компоненти продуктів

Дієтичні добавки до раціону виготовляються з сировини натурального походження: основним та найбільш популярним джерелом корисних речовин є лікарські рослини, в яких містяться ефірні олії, алкалоїди, мікроелементи, амінокислоти, вітаміни, клітковина та інші речовини. Століття використання лікарських рослин довели їхню ефективність, як для профілактики, так і в лікуванні багатьох захворювань.

Також джерелом потужних природних лікувальних речовин можуть бути продукти бджільництва, морепродукти та інше.

Правильне використання буде гарантією оптимального функціювання всіх органів і систем.

Натуральні продукти від українського виробника

Відома в Україні компанія «Елемент здоров҆ я» пропонує обрати потрібну добавку до раціону і придбати комплексні препарати для здорового способу життя в аптеках вашого міста.

Всі продукти компанії сертифіковані з урахуванням існуючих нормативів та інструкцій в плані технології виробництва та безпеки під час вживання. Товари компанії «Елемент здоров҆ я» виробляються відповідно до чинних нормативів та мають всю дозвільну документацію, необхідну для впевненості у позитивному результаті і відсутності шкоди для здоров҆ я (ISO 9001:2015).

Великий вибір дозволить знайти корисний препарат при наявності проблем різного характеру: від гастроентерології до урології, при серцево-судинних чи ендокринних порушеннях; розладах настрою чи станах, пов’язаних з алергічними, токсичними чи інфекційними агентами.

Сучасні технології з жорстким контролем на всіх стадіях виробничого процесу і найбільш доступні ціни є справжньою візитною карткою компанії.

Дата публікації: 22.01.2019 img Поділитися