Здоров'я та краса Краса

Приготуйте живий крем зі свічки

Для приготування косметичних засобів не варто шукати надто освітлений віск. Найкорисніший віск – найменш очищений, темнуватий

Воскова свічка має властивість не згорати, а плакати, танути. Цей віск викидати не варто. Фахівець із виготовлення медової косметики Марія ШОТІК радить приготувати з воску живий крем.

«Віск має дуже сильну енергетику, бо його витоплюють зі стільників, які виготовили бджоли для зберігання меду, – розповідає пані Марія. – Там і частинки меду, і маточного молочка, і прополісу. До речі, для приготування косметичних засобів не варто шукати надто освітлений віск. Для цього його кілька разів перетоплюють у воді, очищуючи. Але при цьому віск втрачає частину своїх цілющих властивостей. Найкорисніший віск – найменш очищений, темнуватий».

Найкорисніший віск, найбагатший на цілющі речовини – із сонячної воскотопки. Це чорний ящик, у якому вощина розтоплюється під дією сонця. «Такий віск називається капаний. Він не має контакту із водою, тому зберігає максимум корисних властивостей, – пояснює жінка. – У ньому дуже багато вітаміну А і Е (це вітаміни молодості). Таким воском можна просто розтирати обличчя – і буде чудовий ефект».

Для приготування косметичних засобів, за словами пані Марії, можна використовувати навіть залишки від воскових свічок. «До воску додати будь-яку олію, яку маєте (бажано живу, нерафіновану), поставити на водяну баню – й отримаєте чудовий живий крем для рук. Я готую на оливковій олії. Якщо маєте суху шкіру рук, варто зробити на кукурудзяній».

Дата публікації: 23.10.2017 img Поділитися