Здоров'я та краса Народна медицина

Просто одна ложка меду + кориця. І результат здивує?

В інтернеті є багато порад регулярно приймати мед з корицею для лікування від багатьох захворювань. Чи дійсно це працює і може щось вилікувати?

У склянку теплої води потрібно додати ст. ложку меду і трішки порошку кориці і розмішати. Пити двічі в день, вранці натщесерце і після обіду. Це дуже смачно і корисно під час застуди. Адже у період ГРВІ усі лікарі радять пити багато рідини, щоб організм швидше очищався.

Кажуть, такий напій корисний і для поліпшення здоров’я серця. І навіть допомагає схуднути, якщо пити його кожен день за 30 хвилин до сніданку і за 30 хвилин до сну.

Утім, немає достатньо доказів, які б підтверджували лікувальні властивості суміші меду та кориці від будь-якої хвороби чи стану.

Корисні властивості окремого застосування меду та кориці вивчають тривалий час. Наразі немає доведеної ефективності ні меду, ні кориці при жодній хворобі чи стані.

Мед показує потенційну ефективність при лікуванні опіків, кашлю, виразки стопи при цукровому діабеті, синдромі сухого ока, загоєнні ран, стану почервоніння шкіри на обличчі, виразок роту та ясен, спричинених вірусом герпесу. Утім, про доведений ефект меду говорити зарано.

Те саме стосується й кориці. На сьогодні проведено багато досліджень впливу кориці при різних станах, але вчені ще не зібрали достатньо доказів, аби доказова медицина використовувала їхні результати на практиці.

Джерело

Дата публікації: 29.10.2020 img Поділитися