Духовність Сім'я

Промінська чудотворна ікона зцілює від онко, допомагає завагітніти і захищає бійців АТО

Ікона зберігається у храмі вже близько трьохсот років. В останні роки ікона почала освітлюватись, обновлятись, і зараз вона дарує чудесні зцілення.

Історію про дивовижну ікону розповіла бібліотекар села Промінь Галина ПАТУТА.

Одного разу чоловік, випасаючи худобу, у джерелі побачив ікону Божої Матері та почув голос: «Тоді я до вас прийду, як буде кривава річка через село йти».

Наляканий, він побіг до людей. Приходили сюди парафіяни зі священниками з різних сіл, хотіли забрати образ у свої храми. Та ікона або зникала, коли до неї підступали, або з церкви, якимось дивом, поверталась на те ж місце.

І тільки коли прихожани принесли її у Свято-Михайлівський храм, що на Волині у селі Промінь Луцького району, ікона там і залишилася. На стіні над нею з’явилось зображення великого ока.

Вважається, що чудотворний образ – оберіг села Промінь. Адже під час Першої світової війни село не зазнало значних руйнувань, а під час Другої світової війни довколишні села були спалені вщент, і тільки це вціліло.

Ікона зберігається у Свято-Михайлівському храмі вже близько трьохсот років. Колись на прощу до чудотворного образу приходили шляхтичі і селяни, православні і римо-католики, причому паломники перебували при храмі цілодобово, на території храму люди ставили намети, де могли перепочити і в будь-який час помолитись і прикластись до ікони, адже церква не закривалась.

В останні роки ікона почала освітлюватись, обновлятись, і зараз вона дарує чудесні зцілення. За спостереженнями отця Володимира, настоятеля Свято-Михайлівської церкви, Богородиця дарує свою ласку всім, хто приходить з вірою і щирою молитвою.

З Божою поміччю дівчинка, яка погано розмовляла позбулась своєї вади, радості материнства зазнали жінки, які довгий час не мали дітей, мама вимолила хорошу дружину для свого сина, дівчинка з міста Луцька зцілилась від онкохвороби.

Усі мешканці села, які перебували в зоні АТО, повернулись здоровими і неушкодженими до своїх сімей, про це всі парафіяни просили в Божої Матінки.

Молебень до чудотворної ікони Божої Матері відбувається в Свято-Михайлівському храмі села Промінь в останню неділю кожного місяця, а в першу неділю місяця – водосвятний молебень.

 

Дата публікації: 04.06.2018 img Поділитися