Настоянка імбиру на горілці не лише підвищує потенцію, а й також ефективно допомагає відновити функцію печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту. Відомо, що рослина добре впливає на серце і судини. Внаслідок лабораторних досліджень було доведено, що компоненти, які містяться в корені продукту, надають виражене протиракову дію.
Настоянка також запобігає процесам старіння. Цілителі радять пити імбирну настойку при чоловічому безплідді, яке викликане гормональним дисбалансом. Екстракт зданий відновлювати нормальне вироблення тестостерону, що безпосередньо впливає на вироблення сперматозоїдів.
Рецепт приготування імбирної горілки
Тривале застосування даного засобу сприяє зміцненню здоров’я. Варто відзначити, що основні компоненти свіжого продукту володіють вираженим глистогінним ефектом, тому в помірних кількостях корисно давати навіть дітям. Готувати настоянку імбиру на горілці для підвищення потенції дуже просто: потрібно 30 г подрібненого кореня цілющого рослини залити 200 мл спиртовмісної напою (горілки) і відкласти настоюватися в темному місці близько 2 тижнів. Зберігати готовий склад можна близько 6 місяців.
Як пити
Екстракт цілющий слід вживати після розбавлення дистильованою водою. Імбир для потенції необхідно приймати з додаванням меду та лимона по 1 ч. ложечці (5-6 г) двічі на день. Важливо пити настоянку за 20 хвилин до їжі, щоб не отримати проблеми зі слизовою оболонкою шлунка. Варто зазначити, що, крім перорального прийому імбирного екстракту, його ще можна використовувати зовнішньо для всіляких компресів і примочок.
Кому пити не можна
Вживаючи імбирну настойку як народний засіб підвищення потенції, пам’ятайте, що екстракт володіє сильними зігрівальними властивостями, тому його можна приймати при високій температурі і кровотечах. До того ж від вживання імбирною настоянки краще відмовитися, якщо ви страждаєте від порушень серцевого ритму. Деякі цілителі забороняють пити екстракт цілющий при гастритах, виразці шлунка. Серед інших протипоказань імбирною настоянки на горілці можна виділити наступні:
- стравохідний рефлюкс;
- холецистит;
- хвороби ШКТ;
- гіпертонія;
- дивертикуліт, дивертикулез.