Сім'я Стосунки

Про яких чоловіків мріють жінки різних знаків Зодіаку (і кого в результаті зустрічають)

Ми попросили астролога розповісти, чому жіночі очікування розходяться з реальністю, і дати практичні рекомендації з пошуку супутника життя для представниць кожного знака Зодіаку.

Як не крути, а компроміс – слово хороше. Завдяки йому скріплюються союзи, полягають вигідні угоди і налагоджуються військові конфлікти. Але що на рахунок компромісу в любові, у стосунках? Як часто ми йдемо на компроміс з самою собою? Зустрічаючи чергового чоловіка, ми кожен раз думаємо, що ось він, той самий! І, зрозуміло, в більшості випадків наші очікування не виправдовуються. А може, варто переглянути свої пріоритети і розширити коло пошуку? Астролог Таша Ігошина все розрахувала і видала просте, але корисне керівництво до дії для кожної дівчини відповідно до її знаку Зодіаку. Отже, давайте подивимося, чого хочуть і що найчастіше отримують в стосунках дівчини різних знаків.

Овни

Мріють про сильного, темпераментного і сексуального партнера, від якого буде захоплювати дух, як в ліжку, так і в житті. Кому ж ще змагатися з жінкою-Овном! Як завжди, доведеться все звалити на свої сильні плечі і задовольнятися тим, щоб партнер хоча б просто не заважав заробляти гроші і зберігати сімейне вогнище.

Астропорада: навчіться розслаблятися і делегувати частину по-справжньому важливих завдань партнеру.

Тельці

Мріють про ласкавого, непередбачуваного романтика, дорогих ресторанах і раптових побаченнях в лімузині з шампанським. А ось задовольняються стабільним заробітком, холодильником, набитим продуктами і дорогими покупками. Ну що тут можна сказати: чоловік, з яким будеш, як за кам’яною стіною, зараз вимираючий вид.

Астропорада: Не мучте партнера скаргами на те, що вам нудно і не заставайте його зненацька раптовими романтичними подорожами. Краще знайдіть собі якесь екзотичне хобі.

Близнюки

Мріють про креативних, веселих чоловіків, легких на підйом. Про надійних партнерів, з якими вони разом реалізують свої мрії. Найчастіше задовольняються телефонними дзвінками і повідомленнями пару раз в день.

Астропорада: Якщо не в перший раз наступили на ці граблі, міняйте тактику. Перенесіть свою увагу. Наприклад, на активний спорт. Там шансів зустріти свого партнера буде куди більше.

Раки

Мріють бути Дюймовочкою в руках сильних, дбайливих, господарських чоловіків. Шукають таких собі дбайливих видобувачів, які все «тягнуть в будинок». На ділі ж вони нерідко виконують ці функції самі, отримують домашнього, неамбітного, але вірного і люблячого партнера. А чому б і ні, і з ним можна бути щасливою.

Астропорада: розслабляйтеся і знімайте з себе функції Атланта хоча б зрідка. Побільше дитячості і жартів. Дозвольте собі бути безтурботним, прокиньтеся о дванадцятій і нічого не робіть весь день.

Леви

Мріють про багатого, а головне, відомого і навіть знаменитого чоловіка. «Тиха гавань» – це не про них. Вони хочуть, щоб чоловіки обдаровували їх дорогими подарунками і всіляко балували. Але виходить все трохи не так. Вони закохуються в красивих лідерів, які в якийсь момент дійсно мають всі задатки майбутньої рок-зірки. Але ці чоловіки, як правило, ліниві, занадто закохані в самих себе і рано сходять з дистанції в реалізації своїх і ваших амбіцій.

Астропорада: варто все-таки визначитися, кого ви хочете по-справжньому бачити поруч із собою. Найчастіше багатими і знаменитими стають саме ті милі тихі «ботаніки», на яких ви не звертаєте уваги. За непомітною зовнішністю ховаються величезні амбіції і бажання підкорити цей світ. А адже це якраз те, що вам потрібно!

Діви

Мріють мати непомітного, але обов’язкового, ділового, розумного, самостійного чоловіка, який буде цінувати їх за правильний вибір. Чим же задовольняються Діви? Саме тим, чого і хочуть спочатку. Цих досвідчених прагматиків не обдуриш, вони відразу бачать, чи підходить їм партнер чи ні, тому і розчаровуються набагато рідше. Від них майже не почуєш фразу: «Яка ж я була дурна!»

Астропорада: можна лише порадити хоча б зрідка ділитися своїми знаннями про чоловіків з нами.

Терези

Мріють про стильного, доглянутого чоловіка з «вищого світу». Але знайти цих чоловіків практично неможливо, тому задовольняються тим, що є.

Астропорала: обережно поділіться з обранцем своїми очікуваннями від нього і від вашого союзу. Може, долучитися до цього «вищого суспільства» можна буде разом?

Скорпіони

Мріють про вірного чоловіка, щоб був один і на все життя, про справжнього чоловіка, якому не гріх і підкоритися. Але в пошуках свого ідеалу постійно натикаються на тиранів і аб’юзерів.

Астропорада: не впадайте в крайнощі і при перших ознаках аб’юзу біжіть куди подалі.

Стрільці

Мріють про оптимістичного, щедрого чоловіка, пристрасно закоханого в подорожі, оскільки самі не уявляють своє життя без пригод. На жаль, в реальності задовольняються «третьосортними» пригодами і, відповідно, чоловіками, які можуть їх собі дозволити.

Астроспорада: життя стане набагато цікавішим, якщо знайдете собі за мету покруче, а ваш чоловік стане надійним союзником на шляху до неї.

Козероги

Мріють про представницьких, владних, статусних чоловіків, поруч з якими вони будуть себе почувати справжніми леді. Але, як ми розуміємо, мало кому вдається досягти статусу Меланії Трамп. Яких би висот не досяг їх чоловік, їм все одно буде мало. Вони задовольняються стабільни  життям і внутрішнім відчуттям переваги над оточуючими.

Астропорада: можливо, вам не варто рівнятися на Меланію, а придивитися до Хілларі Клінтон і взяти все в свої руки?

Водолії

Їх творча особистість з підвищеною чутливістю знаходиться в постійному пошуку неабиякого чоловіка, з яким і на Місяці буде, як в раю. Таких партнерів, звичайно, знайти складно, але Водолії здатні створити казку навіть зі звичайними і нецікавими особистостями. Їх енергії вистачить на всіх.

Астропорада: пам’ятайте, що не у всіх вирує енергія так, як в вас. Хоча б іноді щадіть свого чоловіка.

Риби

Мріють про надійний тил, про чоловіка, який подбає про них і дасть їм можливість бути слабкою жінкою. Знаходять партнера, який хоч і не завжди відповідає їхнім очікуванням, але все-таки в більшості випадків на нього покластися можна. А це вже величезний плюс.

Астропорада: якщо вам не пощастило народитися «слабкою жінкою», то іноді хоча б на час вдавайте її, грайте в неї. Думаю, ваш обранець із задоволенням втягнеться в цю гру.

За матеріалами

Дата публікації: 06.08.2021 img Поділитися