Сім'я Стосунки

Пози пар під час сну розкажуть про відносини набагато більше, ніж ви думаєте

Поза, в якій ви з хлопцем або чоловіком спите, може сказати багато чого про ваші відносини. Експерти з мови тіла і психологи прослідкували зв’язок між тим, як ви спите з другою половинкою, і секретами міцних стосунків.

Природно, у всьому є винятки: якщо зазвичай у сні ви б’єтеся, то не варто дивуватися тому, що чоловік спить від вас на відстані.

Отже, якщо ви спите:

У позі ложок, де ви — «маленька ложка»

Поза “ложок” говорить про бажання хлопця захищати вас, до того ж вона найсексуальніша.

У такому положенні партнер затишно обіймає вас ззаду так, що ви відчуваєте себе в повній безпеці. Крім того, вона передбачає дуже тісний контакт під час сну. Доктор Патті Вуд з цього приводу говорить наступне:

«З одного боку, це дуже вразлива поза і дуже сексуальна, а з іншого, вона ніби говорить: «Я вам повністю довіряю».

У позі ложок, де ви — «велика ложка»

На думку психолога, таке положення чітко свідчить про те, що ви всіляко оберігаєте свого партнера, а також може натякати на те, що за характером ви — власниця.

Жінка, що спить у позі “великої ложки”, оберігає чоловіка і дорожить відносинами з ним.

У позі ложок, але на невеликій відстані один від одного

Новостворені пари, зазвичай, шукають максимально тісний тілесний контакт під час сну, але коли пристрасті трохи вщухають, вони починають згадувати про комфорт та якість сну. Часто вони обирають для цього позу ложок, але не тісно притискаються один до одного, а сплять на відстані кількох сантиметрів.

«Така поза сну може бути витлумачена, як «Я тебе прикрию, ти можеш на мене розраховувати», — каже Вуд.

Ваша голова лежить у нього на грудях

Коли люди сплять обличчям вгору, це означає, що вони досить впевнені в собі.

Якщо ваш чоловік спить на спині, а ваша голова лежить у нього на плечі, він говорить: «У мене достатньо сили та витримки, щоб захистити тебе».

«Якщо ж ти спиш в позі ембріона (згорнувшись калачиком), обличчям до партнера, це показує, що ти від нього залежна. А якщо твоя голова в нього на грудях, але все інше тіло трохи відсунуте убік, це означає, що з вигляду ти досить покірна, але всі важливі рішення будеш приймати самостійно.

Лицем до лиця

Позу, в якій ви спите лицем до лиця, можна трактувати, як підсвідоме бажання бачити партнера і спілкуватися з ним навіть вночі. Якщо раніше за своїм бойфрендом такого не водилося, а нещодавно він раптом почав розвертатися обличчям до вас уві сні, це означає, що він відчуває себе трохи відкинутим, хоче більше з вами зблизитися або ж просто хоче вас (це справедливо, якщо він притискає свій лоб до вашого).

Така поза видає підсвідоме бажання більше спілкуватися.

Ви обидва спите на животі

Людина, що спить на животі, намагається приховати передню частину свого тіла. Така позиція може бути ознакою тривожності, вразливості та відсутність довіри в інтимі.

«Якщо у людини немає проблем зі спиною або шиєю, але вона все одно спить обличчям до ліжка, можна припустити, що вона не хоче, боїться визнавати свої емоції або вирішувати проблеми. Зверніть увагу: якщо ваш партнер зазвичай спав на спині, але раптом змінив позу і почав спати обличчям у подушку, він відчуває себе незахищеним і, швидше за все, як ніколи потребує вашої підтримки», — говорить Патті.

На протилежних сторонах ліжка

Якщо спите саме так: ви дуже самостійні особистості, або ви обоє потребуєте більшої свободи.

Якщо зазвичай ви спите, тісно притулившись один до одного, а потім раптом починаєте максимально відсуватися, це повинно насторожити.

«Причиною такої зміни звичок сну може бути дуже багато чого: починаючи від стресового періоду на роботі та до появи якоїсь таємниці від партнера. Одночасно, виною можуть бути й чиїсь «неспокійні» ноги, які прагнуть штовхнути або банальна спека, коли будь-яке торкання позбавляє бажаної прохолоди», — говорить доктор Вуд.

Ще один важливий момент: деякі пари відзначають, що намагаються спати на відстані, щоб хоч трохи скучити одне за одним. Нехай вночі вони не обіймаються, зате на наступний вечір не можуть відірвати рук від «другої половини».

У такому разі Вуд рекомендує парам частіше обніматися протягом дня, щоб відчувати та зміцнювати зв’язок.

Ви спите, відвернувшись один від одного, але ваші сідниці стикаються

Така поза говорить про те, що ви впевнена і міцна пара, де кожен з вас цінує особистий простір.

«Ви розгорнуті в різні боки, що свідчить про незалежність кожного, але при цьому стикаєтеся інтимними місцями, що чітко говорить про бажання зберігати сексуальну близькість», — говорить Вуд.

З переплетеними руками та ногами

“Такі парочки зазвичай розуміють один одного з півслова», — говорить психолог.

«Якщо пара спить з переплетеними кінцівками, це свідчить про те, що вони не можуть насититися один одним навіть уві сні. Не тільки руки та ноги, їх життя переплетене між собою і вони поводяться і думають про себе, як про пару.

Ви спите на різних відстанях від узголів’я

Люди, які сплять ближче до спинки ліжка, зазвичай, більш впевнені в собі і домінують, а ті, хто кладе голову трохи далі від узголів’я, навпаки, більш покірні та часто мають занижену самооцінку.

«Ті пари, які сплять на однаковій відстані від спинки ліжка, можна описати так: «Вони на одній хвилі». Ще краще, якщо ваші голови стикаються — це означає, що ви мислите в схожому ключі та розумієте, що відбувається один в одного в голові», — каже Вуд.

Джерело

Дата публікації: 03.05.2019 img Поділитися